پایان مسابقات رزمی کارگری در استان البرز – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره ورزش های رزمی و مسابقات رزمی کارگران و کودکان کارگر در دو بخش بانوان و آقایان در تالار ولایت برگزار می شود. کمالشهر انجام شد و کار خود را به پایان رساند.

رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل کار و حفاظت اجتماعی استان البرز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: جشنواره ورزش رزمی و مسابقات رزمی کارگران و فرزندانشان در دو دوره برگزار می شود. بخش ها برای زنان پنجشنبه و جمعه و برای مردان جمعه در حجره ولایت. کمالشهر با حضور شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی کمالشهر و جاجرود رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون و حفاظت اجتماعی کارگران استان البرز و سایر مسئولین محلی و استانی کار خود را به پایان رسانده اند.

خلیل عبداللهی در ادامه هدف از برگزاری این دوره از مسابقات ورزشی کارگران و خانواده های آنان را برشمرد و گفت: در این دوره از جشنواره ورزش های رزمی و مسابقات رزمی کارگران در بخش بانوان با شرکت 130 ورزشکار و در بخش آقایان با مشارکت 200 شرکت مجری در 4 گروه سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان اتاق ولایت کمالشهر برگزار شد و مقام اول تا سوم با اهدای مدال و جایزه قهرمانی تجلیل شد.

وی خاطرنشان کرد: این رویداد ورزشی با حمایت اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان البرز و شهرداری برگزار می شود. کمالشهر و با همت انجمن رزمی کارگران استان البرز و دبیر شورای ورزش کار و با مشارکت بخش خصوصی برگزار شد و اهدای جوایز قهرمانی و هدایایی به بازیکنان برتر با حضور خیرین حامی انجام شد. ورزش و شهرداران جاجرود. کمالشهر و اعضای شوراهای اسلامی آن شهر و سایر مقامات محلی شهرداری و استانی.