شهادت اسیر فلسطینی جنایت جدیدی در تاریخ تل آویو است – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اینکه جنایات رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی بدون توجه به قوانین بین المللی ادامه دارد و شهادت سعدیه مطر، اسیر فلسطینی از زندان دیمون به دلیل ادامه دارد. سهل انگاری جرم جدیدی است که در کارنامه این رژیم ثبت شده است.

جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه ای افزود: شهادت زن اسیر، اقدام تروریستی دیگری است که بر کارنامه سیاه رژیم صهیونیستی در کشتار ملت فلسطین افزوده و لکه ننگی بر کارنامه مدافعان بشریت است. حقوق.

در این بیانیه آمده است: این جنایت ادامه سیاست کشتار اسرای فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی است و شهادت این اسیر فلسطینی وظیفه ما به عنوان گروه مقاومت بر آزادی اسیران، مردان و مردان است. زنان از سنگین ترین زندان های رژیم صهیونیستی.

بیانیه سعید می افزاید: شهادت این زن اسیر فلسطینی لزوم باز شدن پرونده زندانیان، برای بی احترامی به جنایت رژیم صهیونیستی علیه آنها و کشتار بی سر و صدا آنها در زندان های این رژیم را برجسته می کند.

همچنین حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به شهادت این فلسطینی تاکید کرد: شهادت سعدیه فرج الله اسیر فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی جنایتی جهانی و آشکار است. دشمن صهیونیستی بدون توجه به سن این اسیر فلسطینی او را می کشد، او اسیر وحشی گری این رژیم و منطق تروریستی این رژیم شده است.

لازم به ذکر است که یک زن 68 ساله فلسطینی در زندان دیمون بازداشت شد. وی از چندین بیماری مزمن از جمله دیابت رنج می برد و در شرایط خطرناکی قرار داشت و در نهایت بر اثر سهل انگاری سازمان زندان های صهیونیستی و قصور پزشکی به شهادت رسید. این شهید زن فلسطینی چند ماه پیش در حوالی مسجد ابراهیمی شهر الخلیل به اتهام تلاش برای حمله به نظامیان صهیونیست با سلاح های چاقو دستگیر شد و تاکنون هیچ گونه محکومیتی برای وی صادر نشده است.