دستگیری مخلان نظم عمومی جامعه با نیروی انتظامی کرمانشاه – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا آموی وی گفت: ماموران یگان امداد و نجات مستقر در میدان آزادی کرمانشاه پس از اطلاع از تخلف یکی از اراذل و اوباش در بلوار مصطفی امامی به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل با یکی از تبهکاران مواجه شدند که با تیغه قمه اقدام به کشتار مردم و ایجاد رعب و وحشت می کرد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: این فرد با مشاهده ماموران پلیس به آنها حمله کرد. کرم اما به سرعت و با اقتدار پلیس دستگیر و خلع سلاح شد.

آموی وی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این فرد علاوه بر کشف قمه این شرور مواد مخدری مانند شیشه و هروئین نیز کشف کردند.

وی همچنین از معرفی شرور دستگیر شده به دستگاه قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به وقوع نزاع دسته جمعی دو خانواده در خیابان رسالت شهرک معلم از دستگیری پنج عامل اصلی این درگیری خبر داد.

آموی وی گفت: حضور به موقع ماموران کلانتری 23 تعاون از تشدید این درگیری و اضافه شدن افراد بیشتری به آن جلوگیری کرد و با اقتدار پلیسی آرامش به محله برقرار شد.

وی در پایان از معرفی دستگیرشدگان نزاع برای صدور احکام لازم به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: پلیس با هرگونه ناامنی و اخلال در نظم عمومی برخورد قاطع خواهد کرد و اجازه نمی دهیم عده ای مزاحم دیگران شوند. با هر قصد و انگیزه ای