35 میلیارد تومان اعتبار آبرسانی به مناطق عشایری خراسان جنوبی اختصاص یافت – اخبار خراسان جنوبی – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیمنهبندان، اکبر نیکزاد در بازدید از پروژه خط انتقال آب به مناطق عشایری خواجه منجیکو و شاه زرد نهبندان بر این نکته تاکید کرد و خاطرنشان کرد: تاکید می شود معاون اجرایی رئیس جمهور در اسرع وقت این اعتبار را اختصاص دهد تا پروژه به اتمام برسد. .

وی ضمن بحث و بررسی وضعیت برنامه ها در خصوص تامین اعتبار برای ادامه فاز سوم خواجه منجیکو، قول پیگیری مبلغ 35 میلیارد تومان را داد و گفت: مبلغ 20 میلیارد تومانی که از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اختصاص یافته است. ره) مصوبه سفر رئیس جمهور برای آبرسانی عشایر تصویب شده و پیگیری و تخصیص می یابد.

نایب رئیس شورای اسلامی همچنین از سد بندان در شهرستان نهبندان بازدید کرد. این بازدید با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و نماینده مردم نهبندان و سربیشه در شورای اسلامی شهر همراه بود.

در این بازدید مقرر شد؛ برای اجرای این پروژه 16 میلیارد تومان از سوی وزارت نیرو و 5 میلیارد تومان توسط استانداری پرداخت می شود. با تخصیص این اعتبار، کارآفرین پروژه را در مدت یک سال به اتمام می رساند.

تخصیص 350 تن قیر رایگان به بخش دره

در سفر نایب رئیس اول شورای اسلامی به دره، 350 تن قیر رایگان به دره اختصاص یافت.

نیکزاد با حضور در مناطق مرزی شهرستان سربیشه و بازدید از شهرک دره دستورات لازم را برای اختصاص 350 تن قیر و یک دستگاه حمل زباله به شهرستان مرزی دره صادر کرد.

وی در خصوص درخواست مردم منطقه برای رفع مشکلات آب شرب دره دستورات لازم را برای تخصیص اعتبارات لازم برای تامین آب شرب این منطقه صادر کرد و گفت: این مشکل را حل و از تهران اعتبار خواهم گرفت. .

نایب رئیس اول شورای اسلامی همچنین گفت: سه میلیارد تومان برای سد خاکی دره به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اختصاص می یابد.

انتهای پیام/250/ن