خیران پاسخگوی نیازهای نیروی محرکه انقلاب اسلامی هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، علی زمانیان بعدازظهر چهارشنبه در همایش خیران دانشگاه های کشور گفت: امیدوارم خوب باشد. متفکران توجه ویژه آه تو داشتن دانشگاه ها و مراکز آموزشی به منظور ایجاد شرایط برای توسعه فعالیت های علمی در کشور.

وی یادآور شد: یکی از مشکلات اقتصاد مراکز آموزشی کشور توجه سازمان های مردم نهاد به کمک دانشگاه ها است که البته در این معضل نقش مردم بیش از دولت ها است و وجود چهارمین امر مهم است. دانشگاه های نسل برای کمک به دانشگاه ها دولت ها بیایند.

معاون وزیر علوم با تصریح بر اینکه وزارت علوم در رویکرد جدید خود به دنبال تبدیل دانشگاه ها به دانشگاه های نسل چهارم است، افزود: این رویداد در کنار جامعه خیرین برگزار می شود زیرا این افراد در کل اقتصاد کشور موفق بوده اند. بنابراین آنها بهترین کمک به مراکز علمی و آموزش عالی هستند.

زمانیان تصریح کرد: خیریه هایی که پاسخگوی نیازهای موتور دانش در کشور هستند اند و اگر بتوان از این عرصه برای توسعه علم در کشور استفاده کرد، می توان به آینده ای روشن در کشور امیدوار بود.

لازم به ذکر است خیران در این همایش گرد هم آمدند بیاورید بیش از 2 میلیارد ریال از کلیه مراکز آموزشی کشور در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.