حمایت از نخبگان جوان بزرگترین اقدام خیران است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر محمد هادی ایمان وی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خیران دانشگاه های سراسر کشور گفت: استان فارس یکی از استان های کشور است که خیران زیادی دارد که برتری خود را در حوزه سلامت در کشور نشان داده اند و این خیران و دانش ها نقش خود را در همه زمینه ها نشان دادند. .

ایمان وی در ادامه با اشاره به اینکه خیریه های مختلفی در فارس حضور دارند، خاطرنشان کرد: راه اندازی انجمن خیریه و خیریه سلامت در استان بیانگر این است که خیران جایگاه ویژه ای دارند. آه تو آنها در جامعه و فعالیت های خیریه دارند.

استاندار فارس با اشاره به موانع و بروکراسی های اداری بر سر راه خیرین، افزود: رفع این موانع و ترویج امور خیر از دیگر دستاوردهای بنیاد حامیان علم و فناوری است و مدیریت استان فارس این کار را انجام خواهد داد. در کنار شما باشد “

وی با تاکید بر اینکه حمایت افراد می تواند زمینه ساز بروز استعدادها در افراد توانمند باشد، گفت: انجمن خیریه نخبگان پرور استان فارس با این کار حمایت می شود و از فعالیت ها و خدمات بنیاد در استان حمایت می شود و صددرصد در کنار شما خواهیم بود.

عالی ترین مقام دولت در استان فارس گفت: یکی از بهترین کارهایی که می توان در کشور انجام داد، حمایت از جوانان مستعدی است که به دلایل مختلف ممکن است ناامید شوند و آنها را به فضایی پرنشاط و پر از امید برگردانیم. بزرگترین ماموریت ما “