تامین سرمایه در گردش دام و طیور البرز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا روشن نژاد بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از یکی از مراکز پرورش کرج اظهار داشت: استان البرز در زمینه اصلاح نژاد رکورددار تولید در کشور است و تمام تلاش خود را برای ادامه و افزایش تولید انجام خواهیم داد.

وی بیان کرد: پیرو اجرای طرح همگانی‌سازی یارانه‌ها و اصلاح قیمت نهاده‌های دامی، در راستای حمایت از دامداران و مرغداران استان و حفظ ثبات و تداوم تسهیلات سرمایه در گردش شیرخام، گوشت، مرغ و تخم‌مرغ. در سه بند 10، 12 و 15 درصد سود برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی دام و طیور در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به اینکه این طرح با هدف حمایت از دولت تولیدکنندگان دام و طیور در اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها برای تداوم فعالیت واحدهای تولیدی اجرا می‌شود، تصریح کرد: تولیدکنندگان استان است و داوطلبان دریافت تاسیسات می توانند با مراجعه به سامانه سیتا در سایت cita.maj.ir درخواست خود را ثبت کنند و پس از ثبت نام شهرستان ها از طریق سامانه به شعب بانک کشاورزی معرفی می شوند. مدیریت جهاد کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از رفع موانع پرداخت تسهیلات به دامداران و طیور خبر داد. وی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تسهیل در پرداخت تسهیلات به دامداران و مرغداران، تمامی موانع از سوی بانک مرکزی رفع شده و تمامی کشاورزان و مرغداران فعال استان می توانند از آن بهره مند شوند. از این امکانات امکانات.”