ارائه ضعیف خدمات مراقبت در منزل به حرفه پرستاری آسیب می زند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، عباس عبادی در شانزدهمین جلسه شورای عالی نظام پرستاری افزود: تعرفه های خدمات پرستاری سابقه طولانی دارد و قبل از تصویب این قانون در مجلس، رایزنی ها، بررسی ها و اعمال مقایسه ای صورت گرفت. ” از امکانات به درستی استفاده شد که منجر به ایجاد دو قانون مترقی از جمله قانون تعرفه های پرستاری و قانون وکالت شد. وری در مجلس بود.

معاون پرستاری وزارت بهداشت ادامه داد: مسائل زیادی برای پیگیری داریم و در برخی موارد موافقت 100 درصدی داریم. در تمام این پیگیری ها سعی می کنیم خدامحور و مردم محور باشیم تا اگر بخواهیم قانون پرستاری را تصویب کنیم; البته هیچ کس متقاعد نشده است که بیمار آسیب دیده است.

عبادی گفت: با وجود تنوع موضوعات، اگر در موضوعی به توافق برسیم و همدلی داشته باشیم، موفق تر خواهیم بود. الگویی که در تعرفه های تعاونی بین وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری رخ داد می تواند در مورد سایر مطالبات نیز اعمال شود.

وی درباره اهمیت حق الزحمه خدمات پرستاری بیان کرد: مهمترین چیز هویت حرفه پرستاری است و برنامه های آینده ما توسعه نقش و وظیفه پرستاران است. سوسیالیست نمونه ای از این می تواند مراقبت در منزل باشد. اگر متحد شویم و با هم فکر کنیم، منافع مردم تامین می شود و بسیار ارزشمند است.

عبادی ادامه داد: نکته مهم تعمیق قدرت پرستاری است. اگر در بین مردم باشیم و ببینیم خدا مردم محور است، موفق می شویم. خدمات هوم ناشنوایی به اقتصاد سلامت و مردم کمک می کند، اما اگر به درستی مدیریت نشود، می تواند به هویت حرفه ای آسیب برساند. نقش سازمان نظام پرستاری در اجرای موفق هوم گروه کر بسیار جسورانه است و جلسات بعدی در این زمینه بر خواهد داشت.

وی در خصوص صلاحیت حرفه ای خاطرنشان کرد: پس از چند ماه اطلاعیه هایی اعلام شده و هدف ما تفویض صلاحیت حرفه ای به سازمان نظام پرستاری است. به شرط رفع مشکلات زیرساختی.

به گفته عبادی، در صورت انتقال مهارت های حرفه ای، توسعه خدمات هوم ناشنوایی و وضع تعرفه های خدمات پرستاری منجر به ارتفاع اگر خدمات پرستاری ارائه نشود، همه متضرر می شوند و اگر مردم از آن بهره مند نباشند، این موضوع به عنوان یک خطای تاریخی در کارنامه همه ما ثبت می شود، بنابراین برای بهبود وضعیت باید برای سال های آینده نرخ گذاری شود. کیفیت خدمات