تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت جانباز حاج رستم طهماسبی پور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج رستم طهماسبی پور پدر شهیدان گرانقدر شاهین عزت الملوک و ماریا طهماسبی پور را به مردم شریف استان ایلام و خانواده محترم تسلیت گفت. . .

سید ابراهیم رئیسی در این پیام تسلیت گفت: ایشان پدری صبور هستند که علاوه بر این شاهد فرزندانش در حملات هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثیهمچنین سالها به افتخار جانبازی دست یافت خداحافظ شما عزیزان با اخلاص تحمل کرد و خاطره ای ماندگار از خود در دفتر ایثار به یادگار گذاشت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت جانباز والامقام حاج رستم طهماسبی پور، پدربزرگ شهیدان گرانقدر شاهین، عزت الملوک و ماریا طهماسبی پور موجب تاثر و تاثر شد.

این پدر صبور و فداکار که علاوه بر این، شاهد فرزندانش در حملات هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثیاو همچنین افتخار جانبازی را به دست آورد و سالها با رایحه یاد خدا و نور دعوت ائمه اطهار(ع) خانه دل را معطر و نورانی و جدایی از عزیزان را در اخلاص نمود. تحمل کردخاطره ای ماندگار از خود در دفتر ایثار و شاهد ترک کرد.

درگذشت این جانباز سرافراز را به عموم مردم شریف استان ایلام و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای فرزندان شهیدش صبر و سلامتی مسئلت می نمایم. برای بازماندگان مسألت من دارم.”

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران