هدفمندی یارانه ها ضروری و به نفع کشور است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی گرزین پیش از ظهر چهارشنبه در در نشست خبری اعضای جنبش پیشروی زنان گفت: در عملیات آزادسازی خرمشهر 20 هزار سرباز عراقی تسلیم اراده بسیج انقلابی ایران شدند و این در شرایطی اتفاق افتاد که بیش از 37 کشور از آنها حمایت کردند.

مدیر عامل تبلیغات اسلامی گلستان با اعلام اینکه شهدا بزرگترین حجت برای ما هستند، افزود: حق نداریم در سخت ترین شرایط از خداوند ناامید باشیم چرا که به وعده قطعی خداوند پیروزی نهایی است. با مؤمنان است».

گرزین ولایت مداری را بزرگترین ویژگی یک مؤمن عنوان کرد و افزود: مؤمن همیشه فرمان خداوند را که او را تقویت می کند بالاتر از همه چیز قرار می دهد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی ولی امر مسلمین بر یک موضوع جدید جهانی تأکید می‌کنند، مؤمنان باید با تمام توان برای رسیدن به آن تلاش کنند و اکنون رهبر ما تأکید می‌کند که همه باید از دولت در طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها حمایت کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به گفته همه کارشناسان جراحی اقتصادی کشور این امر ضروری بود و باید انجام می شد، در غیر این صورت با توجه به تحولات منطقه و سیاست های نفوذی دشمن، کشور ما با بحران های جدی مواجه خواهد شد. در آینده ی نزدیک.

گرزین ادامه داد: هر عمل جراحی در این دنیا با هزینه ها و مشکلاتی همراه است و جراحی اقتصادی نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما باید هزینه آن را به نفع کشور بپذیریم و با مشکلات مقابله کنیم.

وی تصریح کرد: طبیعی است که عده ای سودجو و نفوذی دشمن بخواهند کارشکنی کنند و مشکلاتی را ایجاد کنند که باید با آن برخورد جدی شود اما با همه این مشکلات جراحی اقتصادی یک ضرورت بود که باید اتفاق می افتاد و دولت جدید شجاعانه به آن پرداخت. کنترل اجرا

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: موضوع احراز جوایز موضوع جدیدی نیست و متعلق به این دولت است و 20 سال است که لازم است در کشور اجرایی شود اما دولت های قبلی نتوانسته اند آن را اجرایی کنند. آن را به دلایل مختلف.”

وی تاکید کرد: همه باید دستاوردهای طرح مردمی سازی یارانه ها را با جهاد برای مردم تشریح و ضرورت اجرای آن را برای مردم تبیین کنند.

گرزین گفت: اگرچه در ابتدای طرح دشمن تلاش می کند کار را مختل کند و رسانه ها را از جنگ ناامید کند، اما پس از سه ماه و تثبیت طرح یارانه ها، همه به وضوح خواهند دید که قدرت مردم افزایش می یابد.