حدادی: بسکتبال ایران بیمار است/ تفرقه و اختلاف را کنار بگذاریم – اخبار والیبال | بسکتبال | هندبال – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، حامد حدادی کاپیتان تیم ملی بسکتبال در نشست خبری امروز خود اظهار داشت: ابتدا حادثه آبادان را تسلیت می گویم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد. همه ما از چنین حادثه ای ناراحت هستیم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ادامه داد: از اعتماد فدراسیون و کادر فنی برای انتخاب من به عنوان کاپیتان تیم تشکر می کنم. زمان کمی برای آماده سازی داریم و مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا در پیش رو داریم. کار ما بسیار سخت خواهد بود.

حدادی درباره فصل آینده خود گفت: از تیم قبلی ام در لیگ چین پیشنهاد دارم اما به دلیل شرایط قرنطینه هنوز تصمیم خاصی نگرفته ام. از طرفی با تیم گرگان صحبت کردم و احتمال دارد به این تیم بروم. تصمیم نهایی خود را بعد از بازی های مقدماتی جام جهانی خواهم گرفت.

وی گفت: از 5 فروردین درگیر مصدومیت هستم و تحت درمان و تمرین هستم اما هنوز نمی توانم خودم را تحت فشار قرار دهم. هر روز تمرین می کردم تا شرایط بدنی ام را به حداقل برسانم.

حدادی در مورد کاپیتانی تیم ملی نیز گفت: یکی دو سالی چنین پستی را بر عهده داشتم. کار بسیار سختی است، اما من به آن افتخار می کنم. آینده درخشانی در انتظار بسکتبال ایران است.

وی در پایان گفت: بسکتبال ایران در حال حاضر بیمار است، دودستگی و اختلاف بین بازیکنان وجود داشت و ما به هم اعتماد نداشتیم. ما باید این مسائل را کنار بگذاریم. تا جایی که بتوانم برای تیم ملی بازی خواهم کرد.

انتهای پیام/