انتقام خون عزیزانمان را می گیریم / مدام نظاره گر دشمن هستیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر چهارشنبه در اجلاس سراسری ۴۰۰ هزار شهید روحانی که در مسجد قدس قم برگزار شد، اظهار داشت: روحانیت نقش محوری در این امر داشت. پاسداری از اسلام و علمای دین از عصر اسلام مروج شریعت و مبلغان رسالت الهی بوده اند.

وی گفت: این روحانیت هستند که اسلام را از خطر تحریف نجات دادند و جریان ناب اسلام را قرن ها بر پیکر امت جاری کردند.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه علما نشانه تقوا و دینداری برای امت هستند، گفت: علما بیانگر روح و حقیقت اسلام، احکام و معارف الهی به ملت هستند و نمی گذارند احکام اسلام بسته شود و این بهترین کار است. نقش روحانیت در تاریخ اسلام .

وی ادامه داد: این نقش در قرن چهاردهم هجری و در دوران معاصر پررونق است جادوانه بدتر هم شد، مخصوصاً در روزهایی که غرب سعی در تعطیلی اسلام و احکام الهی و کشتن مسلمانان در گورستان جهل و خواب و مرگ و غارت هویت معنوی و تاریخی آنها داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: غربی‌ها مسلمان نبودند و سعی کردند ارزش‌های اخلاقی و اسلامی را از جامعه حذف کنند و ارزش‌های پست خود را جایگزین کنند. میزدند.

وی ضمن تاکید بر اینکه روحانیت همواره در تاریخ مبارزات ضد استبدادی نقش پررنگی داشته است، گفت: روحانیت با گسترش روحیه آگاهی در درون جوامع; او جهاد را مایه سعادت مسلمانان معرفی کرد و تنها در این صورت بود که خورشید اسلام از افق ایران بیرون آمد تا بزرگترین امپراتوری تاریخ بشر یعنی ایالات متحده آمریکا را شکست دهد.

وی افزود: شکست یک قدرت شکست ناپذیر برای مومنان و مسلمانان با پیروزی انقلاب اسلامی، عظمت گذشته آنها چیزی جز معجزه نبود. به دست آوردن آوردن

سردار سلامی با تاکید بر اینکه برای تحقق عدالت و آزادی انسان باید حکومتی تشکیل شود، گفت: امام آمده است تا کیان اسلام را در جهان گسترش دهد و او سر کار اسلام است که توانست آمریکا را بیرون کند. از این وضعیت زمین.”

وی افزود: اما فقیه ما را از خطرات بزرگی عبور داده و امروز با وجود هجمه های جهانی قدرت ها، انقلاب اسلامی با قدرت به راه خود ادامه می دهد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با بیان اینکه امروز در آمریکا شاهد خستگی و ناکامی هستیم، گفت: این بود که ما در سال های بعد از انقلاب اسلامی و سال های دفاع مقدس داشتیم. برای ایجاد یک جبهه بزرگ و کشور ما باید پیشروی می کرد و از ورود مجدد دشمن جلوگیری می شد.

وی ادامه داد: تولید همزمان قدرت و حفظ استقلال کشور سخت است و باید مدام مراقب دشمن بود و خط مشی آنها را به درستی شناخت.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: دشمنان در دهه های آینده شبانه روز در اتاق های فکر خود توطئه در هم شکستن اسلام را دارند که همه این تفاسیر به تنهایی باقی می ماند.

سردار سلامی با بیان اینکه بودجه نظامی همه کشورها 700 میلیارد دلار است و تنها آمریکا این میزان بودجه نظامی دارد، خاطرنشان کرد: امروز کشور تحت رهبری مقام معظم رهبری مطمئن و شجاع است. اصابت این رهبر سال ها و روزها و شب ها در برابر قدرت های جهانی مقاومت کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دشمن قدرت مقابله با یکدیگر را ندارد و پاسداران بدون دفاع به قتل می رسند، تاکید کرد: انتقام قطرات خون بستگان خود را خواهیم گرفت.

وی گفت: مردم ما در انقلاب اسلامی معجزه کردند و استقامت کردند و رهبر خود را در میانه راه تنها نگذاشتند و اگر این ملت در آن زمان امام بودند اوضاع فرق می کرد.

سردار سلامی افزود: امروز ملت ایران بر این باور است که باید در میانه میدان باشد و بدون توجه به دشمنان توطئه گر، این ملت با بی توجهی به دشمن متوقف شده و راه پیشرفت خود را ادامه داده است. در مسیر، مشکلات را پشت سر می گذارد و ملت و امام در مقابل دشمنان متحد می ایستند و این وحدت را حفظ خواهند کرد.