آغاز اجراهای «شب بخیر مادر» در تماشاخانه سپند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «شب بخیر مادر» به نویسندگی مارشا نورمن و کارگردانی احسان حسینخانی اولین شب اجرا خود را از سوم خرداد ماه در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر سپند پشت سر گذاشت. . این نمایش به تهیه کنندگی سعید روستایی کارگردانی می شود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: جسی و مادرش سال ها در یک خانه زندگی می کنند و به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود، اما یک روز عصر جسی تصمیم غیرمنتظره خود را به مادرش اعلام می کند.

ترجمه نمایش «شب بخیر مادر» توسط حمید احیا انجام شده و رعنا مقدم و صبا مهدویان بازیگران این نمایش 90 دقیقه ای هستند. از دیگر عوامل اجرایی این نمایش می توان به سرور قرایی، معاون کارگردان و برنامه ریز، فاطمه مهرآیین، مدیر صحنه، فاطمه محمدنژاد و آرمین بهزادی نیا، دستیاران صحنه پرداز، عرفان حسینخانی و داوود چراغبیگی، صحنه پردازان، رضا خضرایی، طراح نور، طراح نور، رضا خضرایی، طراح نور، فاطمه محمدنژاد و آرمین بهزادی نیا اشاره کرد. رضا گنجی طراح دکور، محمدهاس محرمی طراح پوستر، الهه کوهبر طراح تیزر، مهدی رمضانی، کیمیا نورافزا، علیرضا مقدم عکاسان – استودیو پاپیون، مدیر روابط عمومی امیر قالیچی، مدیر امور رسانه ای امیر پارساییان مهر.

نمایش «شب بخیر مادر» هر روز به جز شنبه ساعت 21 در اتاق شماره 2 پردیس تئاتر سپند اجرا می شود.