انقلاب اسلامی ایران با خون شهدا اقتدار جهانی پیدا می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت آزادسازی خرمشهر که در دانشکده بهداشت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: روز سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر و عملیات. مقدس باید زنده نگه داشته شود که مصداق یوم الله است و این روز باید برای نسل های آینده زنده بماند.

وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم که می فرماید اگر خدا ما را کفایت نمی کند، افزود: باید سخنان امام خمینی (ره) را برجسته کنیم که خرمشهر به دست خدا آزاد شده است و این یعنی زندگی ما در گرو خداست. “

امام جمعه کرمانشاه گفت: ظاهرا آزادسازی خرمشهر میسر نشد زیرا دشمن آن را به قلعه تبدیل کرده بود و صدام اصرار داشت که ایران نمی تواند خرمشهر را آزاد کند، اما امام راحل (ره) با شخصیت والای خود و اعتماد به الهی. قدرت کشوری که او اداره می کرد.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان با قدرت پست الکترونیک در جبهه ها حضور داشتند، می گوید: در جبهه های دفاع مقدس نورافشانی بود و رزمندگان همچنان دعای کمیل و زیارت عاشورا را می خواندند و همه زن و مرد با تمام وجود در جبهه حضور داشتند.

امام جمعه کرمانشاه گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند ملت ایران نه تنها با عراق بلکه با استکبار جهانی و 60 کشور دنیا می جنگد زیرا رژیم بعث هیچ چیزی ندارد و غرب و شرق مورد حمایت قرار گرفتند. . این.

علما با اشاره به یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کردند: شهید سلیمانی دشمن اروپا و آمریکا بود. شجاعت آنها مجبور نیستند به ایران چپ نگاه کنند و به سپاه پاسداران حمله کنند الاسد آنها نتوانستند به ایران پاسخ دهند.

وی ادامه داد: ممکن است مشکلات و کاستی هایی در کشور وجود داشته باشد اما امروز کشور در جهان است زیرا ایران قبل از انقلاب اسلامی مستعمره آمریکا و انگلیس بود اما امروز رهبری به خون شهدا و حمایت مردم از استکبار جهانی». گیر او انجام می دهد.

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: مشکلاتی در کشور وجود دارد اما نباید فراموش کرد که امروز جایگاه ایران در جهان مهم است و رزمندگان و شهدا قدرت و اعتبار به ایران داده اند و دشمن از اینکه امروز ناراحت است. ایران در دنیا نفوذ و حرف دارد.