مثل عملیات فتح خرمشهر بر توطئه های اقتصادی دشمن غلبه می کنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سنندج گفت: همه آماده اند. ام اعلام کنیم که در مسیر پیگیری نقشه راه امام خمینی (ره) پشت سر می گذاریم.

وی افزود: آماده است ام بگو شهدای عزیز در راه شما و راهی هستند که او برای ما ترسیم کرد شما هستید ما هرگز گم نخواهیم شد.

فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان گفت: اتفاقی افتاد که در اردوگاه حریف فکر و انتظار نداشتند و رهبر معظم انقلاب فرمودند فتح خرمشهر فتح زمین نیست بلکه فتح ارزش هاست.

سردار حسینی افزود: پیروزی در اندیشه، اندیشه و اعتقاد بود و این تفکر و اندیشه در منطقه محدود خرمشهر رخ نداد، بلکه اندیشه انقلاب اسلامی را جهانی کرد و فرهنگ مقاومت را امروز به ارمغان آورد.

وی تاکید کرد: پیروزی خرمشهر نقطه عطف ملت ایران است و دفاع مقدس تجلی رفتار ملت ایران در برابر دشمنان بود.

فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان گفت: فتح و پیروزی در خرمشهر الگوی طلایی شهدا، ایثارگران و جانبازان و ماندگار در تاریخ جمهوری اسلامی است.

سردار حسینی افزود: از عملیات فتح خرمشهر به عنوان حرکتی برای تحول یاد می کنیم و هر ساله سالگرد این حماسه را جشن می گیریم.

مانند عملیات فتح خرمشهر، توطئه های اقتصادی دشمن را شکست می دهیم

وی افزود: این حماسه درسی تاریخی برای دشمنان ملت ایران و نماد مقاومت و پیروزی ملت ماست.

فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان گفت: خرمشهر آباد ماند و مقاومت کرد و سبک و روش مقاومت را به ما آموخت و امروز آباد و پیروز است.

سردار حسینی افزود: در حماسه آزادسازی خرمشهر، جبهه حق پیروز شد و جبهه باطل شکست خورد. در این عملیات 5400 کیلومتر از منطقه تحت اشغال دشمن آزاد و 19 هزار عراقی کشته و 16 هزار نفر اسیر شدند.

وی تاکید کرد: امروز امام، شهدا و ملت ایران زنده هستند و خبر صدام و نیروهایش. بعثی خیر، زیرا با اراده و ایمان و با پیروی از امام و هدایت توانستیم در مقابل تجهیزات و استحکامات دشمن بایستیم. بعثی بیایید پیروز شویم و حماسه ای جاودانه بسازیم.

سردار حسینی گفت: امروز با افتخار از شهدا یاد می کنیم زیرا آنچه در عملیات آزادسازی خرمشهر رخ داد دیدگاه و نگرش ملت ایران را تغییر داد.

وی اذعان داشت: ما برای دفاع از کشور هزینه کرده ایم و انسان های بزرگی از جان خود گذشتند و باید قدردان نصرت ها و اختیارات الهی باشیم که خداوند متعال به ما داده است.

فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره در لحظات حساس وارد میدان شده و نقشه های دشمنان را خنثی کرده و در این مسیر دستاوردها و پیشرفت های بسیاری داشته است. اند.

سردار حسینی گفت: درختی با اندیشه امام نشا با خون شهدا آبیاری شد، امروز میوه های آن را دریافت می کنیم و شاخه های آن به کشورهای اطراف و خانه های دوستان ما سرایت کرده است و دوستان ما از میوه های آن بهره مند می شوند.

وی افزود: با اجرای فرامین امام و حمایت از دولت انقلابی بر مشکلات فائق می آییم و از این حیث باید در مقابل توطئه های تفرقه افکن هوشیار و فهمیده باشیم. افکنانه و در مقابل تحریم های اقتصادی دشمنان مقاومت کنید.