دشمن می خواهد جوانان ایرانی را خنک کند و آینده را ناامید کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه یاد و خاطره سرداران و 83 شهید هشت سال دفاع مقدس در شهرستان سردشت زیدون استان خوزستان که در جمع جمعی از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ایستاده بود، گفت: به جایی رسیده ایم که امید همه دنیا روشن شده و ظهور نزدیک است. زیرا وعده خداوند حق است و ما در این میدان پیروز خواهیم شد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: سوم خرداد نقطه عطف تاریخی و بسیار مهم جمهوری اسلامی در عملیات بیت بود. مقدس گل زد و خرمشهر قهرمان و آزاد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: این عملیات بسیار مهم بود و نباید فراموش کنیم چه چیزی. آثار از در این عملیات اتفاق بسیار مهمی افتاد.

دریاسالار تنگسیری وی افزود: در این عملیات بیش از 20 هزار مزدور عراقی در این شهر وی مدعی شد که بیش از 19 هزار نفر پس از عملیات در شهر خرمشهر اسیر یا کشته شدند و این اولین عملیات آزادسازی 5400 کیلومتر مربع از خاک جمهوری اسلامی بود.

وی تاکید کرد: شهدا منتظرند ببینند راه، راه و اراده آنها ادامه خواهد داشت یا خیر. باید به وصیت نامه شهدا رجوع کنیم. زیرا آنها مردان بزرگ و ستاره های درخشانی هستند مسیر به ما نشان دهید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمن منتظر است تا با همه ابزارهای تفرقه افکنانه جوانان ایرانی را سرد کند و آینده را ناامید کند که این اتفاق نخواهد افتاد.

در پایان این مراسم خانواده های معظم شهدا زیدون با حضور سردار تنگسیری و از جمعی از مسئولین تجلیل شد.