تجاوزات صهیونیستی نشان دهنده تروریسم سازمان یافته آنهاست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین امروز، جنبش «جهاد اسلامی» روز چهارشنبه در واکنش به شهادت «غیث رفیق یمین» پسر 16 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست اعلام کرد که فلسطینی ها یک نوجوان در جریان تروریسم سازمان یافته رژیم صهیونیستی و سران و شهرک نشینان آن علیه مردم فلسطین به شهادت رسید.

این جنبش در ادامه تاکید کرد: مردم ما نباید در مقابل ظلم صهیونیست ها عقب نشینی کنند. این وظیفه مقدس فلسطینی هاست که خود را در تشکیل گردان های «نابلس» با هدف ادامه مقاومت و مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی نشان می دهد.

جنبش جهاد اسلامی از فعالان مقاومت و ملت مبارز فلسطین خواست تا برای جلوگیری از اشغالگری و ثبات اشغالگران در اراضی فلسطین مقاومت را از طرق مختلف افزایش دهند.

لازم به ذکر است، وزارت بهداشت فلسطین صبح چهارشنبه اعلام کرد که «غیث رفیق یمین» نوجوان 16 ساله فلسطینی که در محوطه مقبره یوسف پیامبر هدف گلوله نظامیان صهیونیست از ناحیه سر قرار گرفت. (ع) در نابلس به شدت مجروح شد. شهید شد.

منابع خبری پیشتر از زخمی شدن ده ها فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در اطراف قبر حضرت یوسف (ع) در نابلس خبر داده بودند.

جمعیت هلال احمر فلسطین شامگاه سه شنبه از مجروح شدن 75 فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در شرق نابلس خبر داد.