الگوسازی آزادسازی خرمشهر مشکلات را حل می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل فرجی صبح چهارشنبه در مجمع سلامت خراسان شمالی که در تالار گلشن بجنورد برگزار شد، با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی انقلاب مردم هستند، اظهار داشت: زندگی و خدمت به اولویت اول انقلاب بود. .

فرمانده سپاه خراسان شمالی با اشاره به واقعه بزرگ فتح خرمشهر گفت: امروز خرمشهرهای ما آزاد کردن آنها را بسیار دشوارتر یافته ایم.

وی افزود: کمپین کرونا یکی از آن شهرک های خرمشهر بود که سپاه در کنار کادر پزشکی برای رفع مشکلات مردم ایستاد چراکه خدمت به مردم را وظیفه خود می دانند.

فرجی با تقدیر از کادر پزشکی که در روزهای سخت کرونا به مردم خدمت کردند، گفت: امروز در کمپین های دیگر با الگو گیر به محض اینکه خرمشهر آزاد شد می توانیم بر مشکلات فائق آییم.

او گفت که در چهار دهه گذشته با استکبار مخالفت کرده است امافزود: سیاست استکبار ضد بشریت و راه الهی است و جمهوری اسلامی ایران به دنبال احیای ارزش ها و مقدسات است. میزبان; به همین دلیل با استکبار مخالفت می کند ام.

فرجی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال آسیب زدن به ما است، گفت: در حوزه نظامی و امنیتی دشمن هیچ آسیبی نمی‌توانست بکند، اما امروز با تغییر مداوم تاکتیک‌ها و ابزارها به دنبال افکار، عقاید و باورهای جامعه است. در راه بد خلقی

فرمانده سپاه خراسان شمالی در پایان گفت: ما دائماً در حال تغییر تاکتیک و ابزار در مقابل دشمن هستیم و این نبرد از 43 سال پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد.