تعداد مجروحان کلانشهر آبادان به 37 نفر رسید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، احسان عباسپور صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت ساختمان کلانشهر آبادان اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار، تعداد جان باختگان این حادثه همچنان ۱۴ نفر است.

فرماندار آبادان اعلام کرد: همچنین تعداد مجروحان حادثه تصادف کلانشهر آبادان به 37 نفر رسید که خدمات درمانی به آنها ارائه شده است.

وی تاکید کرد: از نظر امکانات درمانی، لجستیکی، امدادی و وجود کمبودی برای رسیدگی به این حادثه وجود ندارد، از مردم تقاضا می شود در محل تجمع نکنند و اخبار موثق را از رسانه های موثق پیگیری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، کار ساخت دو برج قروی متروپل به عنوان بزرگترین و جامع ترین پارکینگ پزشکی، اداری، تفریحی، تجاری و طبقاتی آبادان در منطقه جنوب غرب خوزستان که مراحل پایانی خود را طی می کرد و به دلایل فنی تعطیل شده بود، روز دوشنبه سقوط کرد.

در این رابطه تاکنون 10 نفر از جمله شهردار فعلی آبادان دستگیر شده اند. البته برخورد قانونی و قاطع با سایر متخلفان ادامه دارد.

علاوه بر این به گفته مسئولان، مالک این ساختمان در این حادثه جان خود را از دست داده و جسد وی پس از شناسایی توسط اداره تشخیص هویت خوزستان توسط خانواده اش تایید شد.