آمادگی مقاومت فلسطین برای مقابله با راهپیمایی پرچم رژیم صهیونیستی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه لبنانی الاخبار، مقاومت فلسطین با پیش بینی تشدید تنش ها در روزهای آینده، سطح آمادگی خود را در نوار غزه افزایش داده است.

این روزنامه به نقل از منابع مقاومت نوشت: رهبری مقاومت در حال رصد اظهارات و اقدامات اشغالگران در شهر قدس اشغالی است و به صراحت تصمیم به مقابله با جنبش های شهرک نشینان و تلاش آنها برای برگزاری راهپیمایی پرچم گرفته است.

این منابع افزودند: مقاومت آنچه را که در نوار غزه می گذرد، به ویژه فعالیت هواپیماهای شناسایی، جاسوسی و انتحاری که بر فراز مناطق مختلف غزه در حال پرواز هستند، دنبال می کند و آمادگی را در سطوح مختلف برای امکان نبرد با اشغالگران افزایش داده است. “

الاخبار به نقل از این منابع نوشت: مقاومت در برابر میانجی ها که آخرین آنها محمد العمادی سفیر قطر است، خبر داد که رژیم اشغالگر اوضاع را به سمت رویارویی جدید سوق می دهد.

لازم به ذکر است روزنامه صهیونیستی معاریو اخیرا اعتراف کرده بود که مقامات رژیم به دلیل صدور مجوز برگزاری راهپیمایی پرچم در ابتدای خردادماه به شدت نگران تشدید تنش ها در سرزمین های اشغالی بودند. این روزنامه از نگرانی مقامات رژیم صهیونیستی از تشدید تنش ها و درگیری های مجدد در قدس اشغالی به دلیل راهپیمایی پرچم شهرک نشینان در محله باب العمود خبر داد.

در همین راستا لازم به ذکر است که مقامات رژیم صهیونیستی اخیراً اعلام کرده اند که امسال در 29 ماه جاری اجازه راهپیمایی پرچم به سوی شهرک نشینان در محله باب العمود و بافت قدیم قدس اشغالی را خواهند داد. (8 ژوئن). .

اگر این راهپیمایی در محله های فلسطینی نشین بیت المقدس برگزار شود، احتمال تشدید درگیری بین فلسطینی ها و صهیونیست ها بسیار زیاد خواهد بود.