رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی علوم انسانی منصوب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی حجت الاسلام و المسلمین داوود مهدوی زادگان را به ریاست سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی منصوب کرد. علوم انسانی (سمت)».

ذوالفقال در این تصمیم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین مهدوی نامزدی کرد; نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (پست)» منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با بهره گیری از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی گری، راهبردهای اساسی حکومت مردمی و با جلب همکاری اساتید، پژوهشگران و نویسندگان (دستیاران علمی) این سازمان، نقشی آبرومندانه در تحقق اهداف علم و فناوری داشته باشد. به ویژه علوم انسانی و تحول. بازی با موضوعات این مجموعه علمی.

امید است با اتکال به خداوند متعال رسالت و وظایف پژوهشگاه در هدایت، حمایت و نظارت بر تدوین محتوای علوم انسانی در مسیر تدوین اسناد بالادستی به ویژه اجرای راهبردهای مطرح شده در گام دوم بر عهده گیرد. بیانیه انقلاب اسلامی» و «سند دانشگاه اسلامی» با رویکرد تحول آفرین و مسئله محور انجام دهید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند متعال خواستارم.

مهدوی زادگان، متولد 1343، دارای مدرک دکتری تدریس حوزوی (سطح 4) 1372-1372، نماینده نقد و بررسی «حضور» (وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی) دفتر قم، 1375-1371. ، مدیر گروه مطالعات سیاسی و اجتماعی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم.