اعتراض کارکنان برق گلستان به روند استخدام/ قول پیگیری مسئولان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری مهر – گروه استان: پیش از ظهر شنبه جمعی از کارکنان شرکت برق گلستان در سایت استانداری مقابل این شرکت تجمع کردند و نارضایتی آنها قصد خود را برای تغییر وضعیت شرکت و قرارداد کار موقت اعلام کردند.

این مردم آنها مدعی شدند اسامی حدود 400 نفر در تهران برای رسمی شدن اعلام شده است که در آن حقوق برخی از مردم کم شده شرق.

یک منبع موثق که نخواست نامش فاش شود به مهر گفت: تجمع برای اعلام لیست و نام ها از سوی دولت و وزارتخانه در اختیار تمامی دستگاه ها و نهادهای اجرایی و خدماتی قرار گرفته است ان ادعا و ادعا می شود که دگرگونی وضعیت فقط شامل نیروهای نوع دوستانه می شود.

وی افزود: «پس برای کسانی که بیش از 10 سال سابقه تجاری دارند چه اتفاقی می‌افتد؟ مثلا من 21 سال سابقه کار دارم اما مشمول این طرح نمی شوم.

وی گفت: حتی اسامی رانندگان اجیر شده ای که خودروهایشان توسط اداره استخدام می شود در این لیست آمده و یا نیروهای پیمانکاری و مشاور در این طرح قرار دارند اما این حق از نیروهای دولتی سلب شده است. دفتر و سازمان.”

این منبع آگاه افزود: آیا کسانی که عمر خود را در این امر می گذرانند دفتر نباید در این طرح گنجانده می شد. چرا دولت در وضعیت دیگران تحدید کرده و باید باشد مردم اگر چنین شرایطی دارند باید با آن برخورد شود.

اعتراض کارکنان برق گلستان به روند استخدام/ قول پیگیری مسئولان

وی ادامه داد: ما نیز به دلیل تحصیلات و سوابق چنین حقی داریم و می خواهیم مشکل و تبعیض خود را در این شغل حل کنیم. ا نیست.

وی با اشاره به اینکه حدود 400 نفر در گلستان در چنین وضعیتی هستند خاطرنشان کرد: با بخشش برای ارسال و از طرفی فشارهای سیاسی باید برداشته شود.

ما مسائل کارمندان را پیگیری می کنیم

به اطلاعات با توجه به شرایط این مردم و در پی مشکلات آنها با علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مردم آنها برای اعتراض به سازمان نیامدند، بلکه برای صحبت با مدیرعاملشان در مورد تغییر شرایط.

وی افزود: دولت تدبیری ارائه کرده است که در گام اول شهدا شرایط را تغییر دهند که در گلستان مردم حدود 300 نفر هستند.

نصیری گفت: سایر کارمندان نگران وضعیت و وضعیت خود بودند به همین دلیل امروز تجمع کردند تا نگرانی های خود را بیان کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: پیگیر مسائل آنها بوده ایم و در مجمع نمایندگان صحبت کرده ایم و امیدواریم در مراحل بعدی مشکلات آنها حل شود که البته بستگی به سال ها تلاش آنها دارد. “