بزرگ: به تساوی استقلال اهمیت نمی دهیم / نارضایتی هواداران را می فهمیم – اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

شروین بزرگ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره باخت تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: در این بازی قصد داشتیم از دو شوت استفاده کنیم و باید تا دقیقه 75 توپ را در اختیار پرسپولیس می گذاشتیم. علاوه بر این، خوب نگه داشتیم، اما متأسفانه گل بدی به ثمر رساندیم. در مجموع به غیر از ضربه مهدی عبدی که از روی خط عبور کرد، موقعیت خاصی به حریف ندادیم و می توانستیم در این دیدار امتیاز بگیریم که متاسفانه نشد. اکنون امیدواریم بتوانیم این شکست را در دیدار با استقلال جبران کنیم.

وی در خصوص دیدار شاگردان منصوریان و استقلال در حالی که آبی ها در سه بازی اخیر سه امتیاز کسب نکرده اند، گفت: استقلال تیم قابل احترام است اما باید روی شرایط تیم خود تمرکز کنیم. حتی یک بازی هم پیش رو نداریم اما میزبان هستیم و باید سه امتیاز را بگیریم. باید طلسم بازی نکردن در خانه را بشکنیم. شرایط در صنعت نفت به گونه ای است که در این بازی حتی برابر هم نیستیم. اگر در این بازی گل نخوریم و تیم های انتهای جدول امتیاز بگیرند، کارمان سخت می شود.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره ناراحتی هواداران این تیم از عملکرد ضعیف زردپوشان آبادانی گفت: نارضایتی آنها را درک می کنیم و می دانیم که تاکنون نتایج خوبی کسب نکرده ایم. البته تمام هدف کادر فنی و بازیکنان این است که در مسابقات بعدی بهترین عملکرد را داشته باشند.

انتهای پیام/