تلاش گروه های جهادی از عشق و ایثار است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله علی خاتمی ظهر شنبه در رزمایش اقتدار گروه های جهادی سپاه ناحیه زنجان که در سالن 9 برگزار شد، با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری در خصوص فعالیت گروه های جهادی گفت: : بسیار زیبا و دلنشین است و نگاه خاص خود را به گروه های جهادی نشان می دهد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در جامعه بسیج یک ظرفیت بسیار مهم به شمار می روند و این مهم باعث نشاط و انگیزه بیشتر این قشرها می شود.

نماینده ولی فقیه استان زنجان گفت: شاید کارها و مراجعات گاهی جهادگران را خسته کند اما نباید از بسیاری از برکات خسته نشوند و باید قدردان توفیق خدمت به مردم باشیم.

خاتمی خاطرنشان کرد: شادی و لبخند مردم از اتمام موفقیت آمیز پروژه ها و رفع مشکلات حلاوت خاصی را در بین جهادگران ایجاد کرد.

وی گفت: مشکلات مردم یکی از نعمت های خداوندی است که نصیب گروه های جهادی شده و افراد نیازمند برای رفع مشکلات و مشکلات خود به این گروه ها مراجعه می کنند.

نماینده ولی فقیه استان زنجان با بیان اینکه بسیج خانواده خوبی است و در تمام خواسته های زمانه و در همه عرصه ها تلاش می کند، گفت: در این میان کار و تلاش گروه های جهادی که برآمده از عشق و خودخواهی است. منکر مایه عزت و عزت است و بسیجیان باید قدر آن را بدانند.