7 نانوایی متخلف در البرز پلمب شدند / اوباش تحت تعقیب نظرآباد دستگیر شدند – البرز نیوز – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرجبه نقل از پلیس البرز سرهنگ حمیدرضا افشاری ظهر امروز با اشاره به اجرای طرح تشدید برخورد با نانوایان متخلف در استان البرز، گفت: استان در دستور کار رصد پلیس قرار دارد که در اماکن عمومی استان مستقر شد.

وی افزود: در این طرح که به صورت همزمان و به مدت 24 ساعت در قالب 12 تیم عملیاتی در سطح استان البرز انجام شد، 86 نانوایی مورد بازدید و 7 واحد به دلیل تخلفات مختلف با هماهنگی مقام قضایی پلمب شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان البرز با اشاره به صدور پلمب اخطاریه برای 27 نانوایی متخلف گفت: در این بازرسی ها این واحدها 10 روز فرصت داشتند تا نسبت به رفع ایرادات شناسایی شده اقدام کنند.
سرهنگ افشاری با بیان اینکه پلیس به همراه سایر دستگاه ها فعالیت اصناف را رصد می کند از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلف یا جرائم واحدهای صنفی موضوع را با کارشناسان پلیس مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان بگذارند.

دادستان تحت تعقیب پلیس نظرآباد

سرهنگ فرج اله اسداللهی فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با اشاره به برخورد با اراذل و اوباش سابقه دار در شهرستان نظرآباد گفت: با بررسی های گسترده پلیسی توانست مخفیگاه مذکور در یکی از محله های شهرستان نظرآباد شناسایی شود.

وی با اشاره به دستگیری این مافیو سابق طی یک عملیات غافلگیرانه افزود: با توجه به اینکه متهم دستگیر شده در پرونده جنایی خود قساوت های مختلفی انجام داده بود، شهروندان از دستگیری این مافیا ابراز خرسندی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با بیان اینکه پس از تشکیل پرونده اراذل و اوباش، پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، گفت:

انتهای پیام/