بیایید مردم طعم شیرین عدالت را بچشند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی در نشست هم اندیشی مسئولان و نمایندگان مسئولان و مدیران شهری با اشاره به لزوم الگوبرداری از قزوین ادشهر ما باید شهری بسازیم که مسئولان و مردمی که در آنجا زندگی می کنند به درجه ای از ایمان و دینداری و سبک زندگی اسلامی برسند که شهر نماد دینداری می شود و این کاری است که اندیشمندان شهر می توانند انجام دهند. گفت.

وی با اشاره به توجه ویژه رهبر معظم انقلاب به تشویق مسئولان برای خدمت رسانی بهتر به مردم، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب شخصاً تمام اتفاقات خوب و قابل توجهی که در شهرستان ها رخ می دهد را برای رضایت مردم رصد می کنند و کارهای خیر انجام می شود. همه جا انجام می شود آنها سزاوار ژستی هستند که سزاوار ستایش است.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه اولین نیاز هر شهری امنیت و ایجاد امنیت وظیفه حاکمان در قبال امت است، افزود: این امنیت معانی بسیاری از جمله آسایش، آرامش، رفاه، سلامت و تندرستی را شامل می شود. . در درجه بعد معیشت مردم تأمین می شود و باید تمام تلاش خود را بکنیم تا همه طعم رشد و شکوفایی خوب و رحمت و برکات الهی را بچشند و از نعمت صالح برخوردار شوند.

نماینده ولی فقیه استان با تاکید بر لزوم همدلی همه شهروندان و مسئولان گفت: همه مومنان باید همدل باشند، هرگاه رابطه برادری و برادری ایمانی را تجربه می کنیم زندگی متعالی خود را نشان می دهد.

وی افزود: مدیران ما باید هم علم داشته باشند و هم قابل اعتماد و این باید به یکی از ویژگی های یک کارمند دولتی تبدیل شود، یک کارمند دولتی باید دانش و علم لازم برای اداره امور را داشته باشد.

آیت الله عابدینی با اشاره به اهمیت ساختن مساجد گفت: باید برای ساختن مساجد تلاش کنیم زیرا مسجد یعنی جامعه. وقتی مساجد آباد و آباد شد، گرفتاری های بسیاری از بین می رود و دل های مردم آرام می گیرد و این استقرار دل، خانه های مردم را آبادتر می کند.

امام جمعه قزوین با اشاره به لزوم تبعیت جامعه از ولایت گفت: امروز باید حاکمیت را سرلوحه همه کارها قرار دهیم و شهروند را جایگزین ملت کنیم. امت از امام خود پیروی می کند و ما وقتی پشت سر ولایت باشیم امت هستیم. امروز عزت و اقتدار کشور ما محصول امت ولایت مدار است.

وی افزود: امروز باید تبیین و تعیین نگاه کنیم، امید، اطمینان و اشتیاق مردم محصول کار ماست و نباید فراموش کرد که اگر تمام تلاش خود را می کنیم اما مردم ناراضی و غمگین هستند، داریم. به موفقیت و زندگی بالاتر دست نیافته است.”