واکسیناسیون عمومی باید ادامه یابد/ لزوم کنترل قاچاق در مرزهای کشور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی امروز (شنبه ۶ آذرماه) در نشست ستاد ملی کرونا، ضمن قدردانی از زحمات و جانفشانی های بهورزان و همه دست اندرکاران مبارزه با کرونا به عنوان تلاش و حمایت مردم در واکسیناسیون «خروج همه شهرها از وضعیت قرمز کرونری در این زمان به دلیل تزریق 84 درصد دوز اول و تقریبا 70 درصد دوز دوم واکسن کرونا است و این باید تا رسیدن به شرایط مطلوب و اطمینان بخش ادامه یابد.

وی همچنین بر لزوم تزریق نوبت سوم واکسن برای کادر درمانی، سالمندان و افراد زیربنایی تاکید کرد و از شهرداری ها و مسئولان شهری خواست تا نسبت به رعایت اصول بهداشتی در ناوگان حمل و نقل بین شهری اعم از مترو و اتوبوس حساس باشند.

رئیس جمهور با تاکید بر رعایت اصول و رویه های بهداشتی، گفت: با توجه به توصیه های کارشناسان، رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از روال و استانداردسازی همواره ضروری است و بنابراین نباید از آن غافل شد.

این مدیر مدرسه با ابراز خرسندی از امکان بازگشایی مدارس به صورت حضوری گفت: طبق گزارش های دریافتی تعدادی از مدارس فاقد تجهیزات و تهویه مناسب هستند که باید سریعا پیگیری و رفع شود.

وی با تاکید بر جدیت و دقت کنترل مرزهای زمینی، هوایی و دریایی گفت: کنترل تردد از مرزها به ویژه مرزهای شرقی کشور ضروری است و باید با دقت و حساسیت در کنار آن انجام شود. قرنطینه. “