منصوب مدیر حوزه هنری استان اصفهان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی طی حکمی احمد نوری را به سمت ریاست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان اصفهان منصوب کرد.

در متن این جمله آمده است:

با توجه به تجارب و توانمندی های جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاونت محترم حوزه هنری استان ها، جنابعالی را به سمت ریاست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان اصفهان منصوب می نمایم. “

از شما انتظار می رود این کار را در مدت تصدی خود انجام دهید.

1- در چارچوب سیاست کلان حوزه هنری نسبت به تهیه، تصویب و اجرای طرح تحول و سند راهبردی حوزه هنری استان اهتمام ورزد.

2 تمام تلاش خود را برای شناسایی و پرورش نسل مستعد و نوظهور هنر انقلاب اسلامی در استان بکار بگیرید.

ساماندهی 3 شبکه منسجم، مؤثر و هم افزا از هنرمندان وفادار و انقلابی استان در مجموعه حوزه هنری استان به عنوان قطب رشد هنر انقلاب.

4 سعی کنید اجلاس های هنر انقلابی استان را در سطح ملی و بین المللی ارائه دهید.

5 فعال سازی ظرفیت ارتباط مستمر و موثر با اتاق فکر حوزه هنری استان، نهادها، تشکل های مردمی، مذهبی و انقلابی و اعضای جبهه فکری، فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی استان و…

6 با توجه به بهره مندی اصفهان از منابع غنی معنوی و توانمندی های عظیم و جامع اجتماعی، ثبت و بازآفرینی آثار تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با داده های کمی، کیفی و به روز را با جدیت دنبال کنید. تکامل تاریخ متناسب با نیازهای امروز و فردا.

با ایجاد سازوکار دقیق برای تولید و ترویج محصولات و گفتمان هنر انقلاب اسلامی، دامنه تأثیرگذاری و تأثیرگذاری انقلاب اسلامی را در جغرافیای فرهنگی استان افزایش دهید».

احمد نوری متولد 1365 و دارای مدرک دکترای مدیریت رسانه است. از سوابق و فعالیت های وی می توان به معاونت حوزه هنری استان اصفهان، دستیار و مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مدیر منابع و توزیع سازمان هنری رسانه ای اوج، مدیر امور استان های رسانه اوج اشاره کرد. سازمان هنری و راه اندازی و مدیریت رسانه اوج. باشگاه رشد جوانان سازمان های هنری.