«اتاق روانشناسی» روی صحنه می رود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه ای گروه، نمایش «اتاق روانشناسی» به کارگردانی مهدی کاسه ساز و تهیه کنندگی رامان راد شامگاه جمعه (۵ آذر) اجرای خود را در تالار حافظ آغاز کرد.

در این اجرا افرادی چون احمد ایراندوست بازیگر، امین میری بازیگر و شروین حاجی پور کارگردان و خواننده در برنامه «عصر جدید» حضور داشتند.

پس از اجرا، مهدی کاسه ساز کارگردان نمایش روی سن آمد و مختصری از شرایط سخت تئاتر گفت.

این کاسه ساز گفت: شرایط به گونه ای است که معلوم نیست تئاتر تا کی بماند یا خیر. زیرا اکنون شاهد افزایش بیش از حد هزینه ها هستیم.

وی افزود: البته این شرایط مختص تئاتر نیست و امروز همه جامعه با شرایط سخت و پیچیده ای دست و پنجه نرم می کند. در این شرایط ما پناه دیگری جز دیگری نداریم. پس خیلی ممنون که در اولین اجرا ما را تنها نگذاشتید و ما را تماشا کردید.

این کارگردان خطاب به تماشاگران این نمایش گفت: امیدوارم شما مخاطبان عزیز از حمایت از هنر نمایش دست برندارید تا حداقل تئاتر بتواند زنده بماند.

وی در پایان با ابراز تأسف از بحران آبی که گریبانگیر کشور شده است، گفت: در شرایطی هستیم که امیدوارم با اقدام مسئولان و همچنین بارش رحمت الهی، بحران آب بهبود یابد. در اسرع وقت اولین اجرای نمایشنامه اتاق ذهن را تقدیم می کنم به تمام پدرانی که برای فرزندان خود زحمت کشیدند اما اکنون فوت کرده اند این قطعه را به پدرم حبیب الله کاسه ساز و امیدوارم روحش قرین رحمت الهی قرار گیرد.

نمایشنامه «اتاق روان» داستان مردی معاصر است که برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند اما به راحتی همه چیز را از دست می دهد.

در خلاصه کتاب آمده است: «فقط نصف دیواری که باید خراب کنیم…»

مجید رمضان نسب، سینا منتظری، محمدحسین کیا، امیرمحمد میرزامهدی، محمدرضا مراد، الناز عطایی، کیمیا نصیری، عاطفه موسوی، یلدا دهقانی، نازنین کریمی رامشه، سپنتا پزشکی، امیر، پارسا کرمانییر، امیری ساگان، اسماعیلیر. تنها، محسن فریادیان، نگین بیگمرادی، نگین آزادی، مهسا رفیعی، فاطمه انصاری، مهشید عظیمی، مهسا عظیمی، دنیا تیموری از جمله بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.

از دیگر عوامل این اثر می توان به صبا یادگاری، مدیر پروژه، مهدی ابراهیمی، مدیر تولید، شهاب شریفی، طراح صحنه، مهتاب موسوی، طراح پوستر، فرزانه جدید، طراح گریم، پارمیس بیگلری، طراح موشن گرافیک، کیمیا نصیری، دستیار اول کارگردان، اشاره کرد. سارا عاشوری برنامه ساز، یاسمن شکرالهی منشی صحنه، محسن خدایی و نگار نادرپور از گروه صحنه، زینب رفعتی، ساجده شریفی، عکاس، مائده عبدلی، شهرام شجاعی، مهدی موسوی از گروه صحنه، صدف ملکی، فاطمه نداگوهات، حفاقی پور. هانیه مبینی از گروه گریم و حامد قریب اشاره کردند.

این نمایش هر شب ساعت 20 در تالار حافظ اجرا می شود.