نوشتن الکترونیکی وی از اول دی ماه اجباری می شود + فیلم- اخبار مازندران – اخبار استان های تسنیم

محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ??وی با اشاره به پایان مهلت ارائه خدمات رونویسی غیرالکترونیکی در کشور گفت: در لایحه بودجه سال 1400 به دولت اجازه داده شد تا پایان آذرماه کلیه خدمات رونویسی را به صورت الکترونیکی ارائه کند و هیچ مرکزی وجود ندارد. مجاز جدا از سیستم رونویسی الکترونیکی. ، تجویز یا ارائه درمان یا دارو از اول دی ماه و مجلس مصمم به داشتن شرایط قانونی برای اجرای این طرح است.

عضو فراکسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس این طرح در چارچوب فراکسیون بهزیستی و توانبخشی و فراکسیون سالمندان مجلس شورای اسلامی پوشش خدمات توانبخشی معلولان را با جدیت دنبال می کنیم. “

نماینده حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پوشش نسخه غیر الکترونیکی از نظر پوشش کمی قدیمی است، گفت: بسیاری از خدماتی که این بیماران دریافت می کنند به روز نیست. به روز بودجه تخصیص یافته اندک است و ما به دنبال تایید منابع جدید برای پوشش خدمات توانبخشی هستیم.

محسنی بندپی، رئیس فراکسیون سلامت سالمندان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که سالمندی با برخی بیماری‌ها همراه خواهد بود و سالمندان ما پاسخگوی دستمزدهای پایین و هزینه‌های گزاف درمان‌هایی که بیشتر به آن نیاز دارند، نخواهند بود. از مجلس شورای اسلامی شکایت می کنیم تا بتوانیم خدمات درمانی افراد بالای 65 سال و سالمندان را به صورت گسترده و با پوشش بیمه ای بیشتر تصویب کنیم.

انتهای پیام/