لیگ اروپا | موناکو و رنجرز سواره / برتری لسترسیتی از حریف لهستانی – اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در پایان دیدارهای هفته پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا، لیون پنجشنبه شب میهمان بروندبی بود و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد و میکائیل اوره برای بروندبی گلزنی کرد. در دقیقه 51 با بازی رایان چرکی در دقایق 57 و 66 و اسلام سلیمانی در دقیقه 76. در دیگر دیدار این گروه گلاسکو رنجرز با دو گل آلفردو مورلوس در دقایق 15 و 49 اسپارتا پراگ را شکست داد. لیون و رنجرز که با 15 و 7 امتیاز در رده های اول و دوم گروه A قرار دارند، به مرحله مقدماتی لیگ اروپا راه یافتند.

بر اساس این گزارش، در گروه B موناکو با نتیجه 2 بر رئال سوسیداد 2 را شکست داد. کوین وولند در دقیقه 28 و یوسف فوفانا در دقیقه 38 برای موناکو گلزنی کردند و الکساندر آیزاک در دقیقه 35 برای سوسیداد گلزنی کردند. تیم آیندهوون نیز با نتیجه 2 بر صفر مقابل استورموگرتس پیروز شد. موناکو با 11 امتیاز به صدر جدول صعود کرد و آیندهوون با 8 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفت.

همچنین در تنها بازی گروه C، لسترسیتی با نتیجه 3-1 لژیا ورشو را شکست داد. پتسون داکا، جیمز مدیسون و ویلفرد اندی در دقایق 11، 21 و 33 برای لسترسیتی گلزنی کردند و فیلیپ ملادنوویچ در دقیقه 27 یکی از گل های لژیا را به ثمر رساند. لسترسیتی با هشت امتیاز به صدر جدول گروه C صعود کرد و لژیا ورشو با شش امتیاز در انتهای جدول باقی ماند. هیچ تیمی برای صعود در این گروه قطعی نشده است و اسپارتاک مسکو و ناپولی در هفته آخر برای صعود به مصاف هم خواهند رفت.

در گروه D، دیدار آینتراخت فرانکفورت و رویال آنتورپ با تساوی 2-2 به پایان رسید و المپیاکوس با نتیجه یک بر صفر مقابل فنرباغچه پیروز شد. اینتراخت با 11 امتیاز و المپیاکوس با 9 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی گروه قرار دارند و به مرحله حذفی این رقابت ها راه یافته اند.

انتهای پیام/