کونته: از نظر فنی و ذهنی ضعیف بودیم و باخت بدی را متحمل شدیم/ وضعیت تاتنهام را تازه فهمیدم – اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آنتونیو کونته پس از اولین باخت تاتنهام در دوران سرمربیگری خود مقابل موری اسلوونی، گفت: باخت بدی را متحمل شدیم، از نظر تاکتیکی و ذهنی ضعیف هستیم و می دانیم که کار زیادی داریم تا انجام دهید ما در شرایط سختی قرار داریم و برای پیشرفت نیاز به صبر داریم و برای دومین بار متوالی 10 نفره شدیم و از اتفاقی که افتاده راضی نیستم.

او تاتنهام هاتسپر را تیمی بسیار جوان توصیف کرد و گفت: “این جزئیات است که نتیجه را تعیین می کند و اکنون باید کار کنیم. بعد از سه هفته و نیم تازه شرایط را درک می کنم و فکر می کنم در یک موقعیت ساده قرار نداریم.” تاتنهام در حال حاضر خیلی بالا نیست و ما با تیم های بزرگ انگلیسی فاصله داریم، نباید از آن بترسیم و باید پیشرفت کنیم، برد همیشه مهم است، اما باید ببینید آیا برای بردن آماده هستید یا خیر.

سرمربی تاتنهام گفت: می خواهم در هر بازی پیروز شوم. بازیکنان من باید همین شرایط را داشته باشند. من جادوگر نیستم بعد از سه هفته بازیکنانی را دیدم که می‌خواستند تلاش کنند اما گاهی این تلاش و تعهد کافی نیست. باشگاه مشکل داشت و تصمیم گرفت شرایط را تغییر دهد. به همین دلیل است که من اینجا هستم و مشتاق کار هستم.

انتهای پیام/