اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار برای سفر رئیس جمهور به استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، داوود شایقی در خصوص دیدار با رئیس اقتصاد مقاومتی و شورای اقتصاد سازمان برنامه و بودجه، اظهار داشت: با توجه به این موضوع که در این نشست خبری از برنامه ریزی های انجام شده است. محل اعتبارات سفر رئیس جمهور در استان اردبیل باید 100 میلیارد تومان منابع در نظر گرفته شده برای پروژه های مصوب باشد.

وی افزود: مسئولان سازمان برنامه و بودجه قول داده اند که این منابع را به صورت اسناد نقدی یا نقدی پرداخت کنند. “

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل با همکاری استاندار اردبیل و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصمیم گرفت اعتبارات را از طریق مدیران دستگاه های اجرایی و بخشی از منابع مصوب برای سفر به استان ادامه دهد. امسال اختصاص داده شود.

وی گفت: با همراهی استاندار اردبیل در دیدار با نمایندگان مجلس و مسئولان سازمان برنامه و بودجه، اصرار داشتیم که منابع سفر به سرعت تامین شود تا بتوانیم در مدت زمان کوتاهی برنامه های مصوب را تکمیل کنیم.

صدور ضمانت نامه برای پرداخت 400 میلیارد تومان فاینانس به محور اردبیل – سرچم.

شایقی ادامه داد: قرار بود تمامی اطلاعات در محور اردبیل – سرچم از طریق شرکت زیرساخت دریافت و از طریق سامانه ثبت شود.

وی صدور ماده 56 مجوز در این خصوص را یادآور شد و گفت: مقرر شد هفته آینده با دانلود کارت شناسایی پروژه ضمانت نامه و سند ضمانت نامه صادر شود و وزیر راه و شهرسازی متعهد شود این منابع را در پروژه مشارکت دهد. از طریق سازمان برنامه و بودجه.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل میزان این اعتبار را 400 میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: از طریق بانک صادرات این تسهیلات برای تکمیل محور اردبیل تخصیص می یابد. قرار است سازمان ضمانت نامه صادر کند.

شایقی افزود: در جلسه ای که با شورای اقتصاد برنامه و بودجه کشور داشتیم مقرر شد به دو پروژه مهم استان در محدوده جاده سربند به مشگین شهر و محور رازی – امیرکندی – گرمی اعتبار اختصاص یابد. .

وی گفت: این پروژه ها باید از طریق سامانه اطلاع رسانی در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار گیرد تا مشکل اعتبار برطرف شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: طی ماده 23 منابع لازم برای این پروژه ها تعریف شده است. اصلاحیه را به سرعت در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار دهید تا در بودجه سال آینده منابع و مجوزهای لازم تامین شود.

انتهای پیام/3463/.