وجود 1000 حافظ قرآن کریم در بسیج استان سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن حسینی دیباجی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان روز پنجشنبه در اجلاس استانی اقامه نماز اقامه نماز سراسری در حسینیه شهدای سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، گفت: اقامه نماز است.

وی گفت: بر مؤمنان مستحب است که نماز را بخوانند و همواره در توصیه بزرگان دین در مورد گسترش فرهنگ نماز و توجه به کلام الهی توصیه های خوبی وجود دارد و همه باید بیشتر مراقب و کوشا باشیم. در این رابطه.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: امروز نماز جماعت در 230 دفتر در استان سمنان برگزار می شود و قبل از شیوع تاج و تخت 600 مدرسه. در سراسر استان سمنان نماز جماعت برگزار شد.

حسینی دیباجی گفت: بر اساس آمار ارائه شده، سال گذشته هزار جلسه و کارگاه آموزشی در حوزه اقامه نماز استان سمنان برگزار شد.

وی ادامه داد: نماز جماعت در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان به طور مرتب اقامه می شود و همه برای انجام این فریضه باشکوه تلاش می کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: 350 نفر از فعالان قرآنی در بخش پایوران استان در همه زمینه ها و 300 تا 500 نفر از اعضای خانواده این استان فعال هستند. کارکنان نیز در این زمینه فعال هستند.

حسینی دیباجی گفت: 50 حلقه با هزار حافظ قرآن کریم در بسیج استان سمنان در طول سال فعالیت های خوبی انجام می دهند.

انتهای پیام/2568//



.