گزارش مهم کمالوندی از آخرین نتایج مذاکرات با مدیرکل آژانس

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در شبکه خبری سیما با اشاره به ابعاد حضور مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران گفت: قدرت های جهانی بخشی از صنعت صلح آمیز هسته ای ایران را سیاسی کرده اند اما ایران به دنبال یک صنعت هسته ای صلح آمیز است و همه چیز در چارچوب پادمان ها انجام شده است.

وی افزود: سازمان های بین المللی تحت نفوذ قدرت های بزرگ هستند و رفتار نامناسب آژانس با ایران واقعیتی است که بارها در این زمینه به آن اشاره کرده ایم.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: باید برای احقاق حقوق ایران و جلوگیری از خدشه دار شدن وجهه کشورمان تلاش کنیم. گفتگوی مدیرکل بین المللی انرژی اتمی نمایندگی در تهران و وزارت امور خارجه. وزیر

کمالوندی: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در چنگال قدرت‌های بزرگ است/ به دنبال صنعت صلح‌آمیز هسته‌ای هستیم

کمالوندی با بیان اینکه تمام تولیدات هسته‌ای ایران در چارچوب قانون است و برخی تلاش می‌کنند ایران را مقصر بدانند، گفت: رسانه ملی باید هوشیار باشد تا توطئه آنها را خنثی کند.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پایان خاطرنشان کرد: ایران مطالباتی داشت که در مذاکرات با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مطرح شد، در مذاکرات پیشرفت خوبی داریم، اما به دلیل کمبود وقت نتوانستیم همه چیز را به سرانجام برسانیم. سوالات و نتیجه گیری نهایی.

23219