بازگشت 100 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در استان گیلان – اخبار گیلان – اخبار استان های تسنیم

محمدرضا عابدی محزون در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای نظارت بر واحدهای تولیدی راکد گفت: از ابتدای اجرای طرح صنعتی تاکنون بیش از 500 واحد تولیدی توسط گروه های جهادی سازمان بسیج مهندسین گیلان تشخیص داده شده است.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنایع گیلان با بیان اینکه از مشکلات یگان های قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) سپاه گیلان حمایت و اجتناب می شود، افزود: با راه اندازی این قرارگاه تمام ظرفیت ها وجود دارد. از سپاه بسیج برای حمایت از تولیدکنندگان استفاده خواهد شد.»

وی گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان «سال تولید، حمایت ها و موانع» و با تاکید فرماندهی سپاه گیلان بر تحقق شعار سال و راه اندازی مجدد صنایع در استان، سازمان بسیج مهندسین کشور موانع موجود در این منطقه را برطرف کرد.» دنبال می کند.

عابدی محزون با اشاره به اقدامات این سازمان در این بخش افزود: در این راستا سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان گیلان به منظور رفع موانع جوامع صنعتی و جذب اولین خانه راه اندازی بسیج مهندسین صنعتی راه اندازی شد. ایده های نوآورانه و خلاقانه.”

وی گفت: پس از راه اندازی این خانه نوپا، شبکه ای از مشاوران متشکل از کارشناسان، نخبگان و اساتید دانشگاه در قالب کارگروه های تخصصی با روحیه جهادی و تفکر بسیجی به ارائه مشاوره های کارشناسی و کاربردی برای رفع موانع موجود پرداختند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان گیلان گفت: در راستای تحقق اهداف قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) سپاه گیلان در شش ماهه نخست سال جاری مشکلاتی به بیش از 70 واحد صنعتی توسط کارگروه های سازمان بسیج مهندسین صنعتی حل و فصل شده است.

عابدی محزون با اشاره به توان غنی بسیج در رفع موانع تولید گفت: در صورت همکاری مسئولان استانی این توان در سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان وجود دارد که موانع تولید را رفع کرده است. واحدها و آن تعداد واحد تولیدی را وارد چرخه تولید کرد.» بازگشت.

انتهای پیام/ 614 / ش