کادرفنی باید در اولویت انقلاب باشد/ بی توجهی به ظرفیت های جوانان بسیج – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پویا حاجیوند در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ?? طیبه بسیج مظهر عشق و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هشت سال دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی تا دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام در برابر تکفیری ها و تا مقاومت در برابر تهاجم فرهنگی است. دشمن و همراهی مردم در شرایط سخت تحریم و تقدیس که مایه مباهات تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی جوانان را رهروان اصلی مرحله دوم انقلاب اسلامی خواند و افزود: امروز در راه رسیدن به مرحله دوم انقلاب اسلامی با معماری حضرت آیت الله خامنه ای، نسل جوان کشور پیشگام هستند. نسل گرانقدر و جهاد در نهادهای گرانقدر به ویژه بسیج دانشجویی.» و بسیج دانشجویی.

حاجیوند با اشاره به ظرفیت جوانان و نوجوانان انقلابی گفت: جوانان و نوجوانان انقلابی وفادار به ویژه قشر نخبه داریم که می توانند نقش مهمی در حل مشکلات و دستیابی به یک کار اجرایی موثر داشته باشند و از سوی دیگر مدیون هستند. ما به آینده نخبگان. بنابراین باید به توانایی ها و استعدادهای جوانان انقلابی توجه شود.

این فعال فرهنگی و اجتماعی استان اردبیل با تاکید بر اینکه بسیج همیشه کار مردم بوده است، گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری همواره بر موضوع اساسنامه کادرسازی برای انقلاب اسلامی تاکید داشته اند، این مهم و ضرورت اساسی نباید به این دلیل باشد که ما باید از بدنه نخبگان و جامعه فرهنگی نسل جوان کشور در عرصه های مختلف برای انقلاب اسلامی نیرو تربیت و تربیت کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه اعلامیه مرحله دوم انقلاب اسلامی نقشه راه جوانان و نوجوانان انقلابی است، تصریح کرد: مرحله دوم انقلاب اسلامی فصل جدیدی در حیات پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است. ایران این راه است زیرا بیشتر سه مرحله اصلی تحقق مرحله دوم انقلاب اسلامی یعنی خودسازی، جامعه پذیری و تمدن اسلامی بر دوش این جوانان است.