حرکت در راه شهدا ضامن عزت و تعالی جاودانه کشور است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید صادق حسینی روز پنجشنبه در جوار گلزار شهدای بهشت ​​محمدی سنندج اظهار داشت: امروز همه میهمان لاله های صورتی این خطه و در جوار شهدای عزیزی هستیم که با بهترین سرمایه با خدا معامله کردند. زندگی شایسته.”

وی افزود: شهدا با تهاجم دشمن و ضدانقلاب مخالفت کردند و خون خود را برای دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی و نشر معارف اسلامی نثار کردند.

وی تاکید کرد: امروز وظیفه ما پیروی در راه شهدا، خدمت به مردم و وفاداری به آرمان های امام و زمامداران و مبارزه برای رزق و روزی مردم است.

فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان بیان کرد: باید وحدت عمومی داشته باشیم و زندگی شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهیم و بتوانیم آنگونه که آنها زندگی کرده اند زندگی کنیم و راه حل در این زمینه فراتر از زندگی اجتماعی است.

وی افزود: باید گفتمان انقلاب اسلامی و ایثارگران را به نسل جوان منتقل کنیم و صبر و استقامت خانواده های شهدا و جانبازان را به عنوان الگو به جامعه معرفی کنیم که این امر موجب رضایت خداوند متعال می شود. خداوند متعال و شهدا.»

فرمانده سپاه بیت مقدس کردستان در ادامه سخنان خود از آغاز کار اردوهای راهیان نور در استان خبر داد و گفت: راهیان نور یکی از ارزش ها و آموزه های انقلاب اسلامی است که در دهه 80 راه اندازی شد و راهگشا شد. برای آشنایی نسل جوان با آرمان های شهدا و دفاع مقدس و امروز شاهد افتتاح این اردوها هستیم.

سردار سید صادق حسینی گفت: امیدواریم در آن زمان بعد از کرونا فرهنگ ایثار و شهادت را با تاکید بر اردوهای راهیان نور ترویج می کند تا هر چه بیشتر در بین نسل جوان جامعه گسترش یابد.