1100 جه گروه جهادی استان سمنان در خدمت مردم – اخبار سمنان – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرمزسرهنگ علی خالقیان در مراسم تقدیر و تشکر از کارکنان بیست و سومین یادواره شهدای سرخه که در گلزار شهدای آن شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، اظهار داشت: ایشان هستند. اربابان و فرمانروایان زندگی آنها و مقامات حاکم آنها نیستند.

وی با بیان اینکه مردم همواره پشتیبان انقلاب و نظام بوده اند، گفت: شهدا در میان ما هستند و اندیشه، عمل و روحیه انقلابی آنان زنده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: در پیام مقام معظم رهبری که پیام کوتاه و زیبایی بود حتماً شنیده اید که به بسیج نو و تازه تبریک گفتند و فرمودند با توکل بر خدا. و تلاش فراوان و توکل بر خدا در پرتو درست اندیشی و درایت مشکلات کشور باز خواهد شد و این دیدگاه بسیج است.

سرهنگ خالقیان با تاکید بر اینکه امروز یک هزار و 100 گروه جهادی در خدمت مردم استان هستند، گفت: یقینا چشم انداز عزت و پیشرفت مقام معظم رهبری با تمدن اسلامی پیوند خواهد خورد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه به گفته سردار حاج قاسم سلیمانی دنبال کار بزرگ نباشید بلکه دنبال کار مقدس باشید، افزود: در یکی از مناطق سوریه دقایقی وقت داشتم. برای موفقیت از او خواستم دعا کند که شهید شوم. فکر نمی کردم حاج قاسم چنین جوابی به من بدهد. حاج قاسم گفت در حرم انقلاب اسلامی بمان، با ولایت باش، به مردم خدمت کن.

سرهنگ خالقیان گفت: اگر وصیت نامه شهدا را ورق بزنید همه شهدای ما به اطاعت از امام و ولایت توصیه کرده اند. اما برخی از مسئولان اینطور نبودند. شاید اگر حرف های خود ولی را می شنیدند امروز وضعیت اقتصادی کشور به این شکل نبود.

وی افزود: امروز مهمترین ماموریت بسیج در محلات حضور در محلات برای حل مشکلات، داشتن راهبرد و تاکتیک برای خدمت به مردم، مبارزه با تهدیدات، پیشی گرفتن از دشمن، در جنگ نرم، ارتباط با مساجد است. و بین خانه، مدرسه و دانشگاه ارتباط برقرار کند.

سرهنگ خالقیان خاطرنشان کرد: پیکر شهید سعید حسن که پس از 37 سال بازگشت، برای ما چرخش و هدیه ای از جانب خداوند بود تا به ما بگوید راه شهدا ادامه دارد، ناامید نباشید، ناکارآمدی نظام صورت نگرفته و نظام جمهوری اسلامی در حال کار است.

وی گفت: امروز جبهه مقاومت با قدرت ادامه می‌دهد و این آمریکایی‌ها هستند که افول می‌کنند و شکست می‌خورند و قطعاً دستور مقام معظم رهبری در کمتر از 25 سال دیگر اجرا می‌شود و اسرائیلی‌ها نابود می‌شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ادامه داد: امروز تفکر استکبار جهانی و تفکر آمریکا خواهی در منطقه رو به زوال است و این خون شهدای ماست.

وی گفت: من و شما که مسئولیت پذیرفته ایم باید بدانیم که وظیفه ما خدمت به مردم است، معاونین منصوب از سوی دولت، فرماندهان، فرمانداران باید در دل مردم حضور داشته باشند و مشکلات را حل کنند. امروز اینطور نیست. در شأن جمهوری اسلامی که مردم در مضیقه مالی هستند.

به گزارش تسنیم، این مراسم با حضور سرهنگ علی خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان، عباس گلرو نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، سرخه رئیس جمعه برگزار شد. اقامه نماز، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، شهردار و اعضای شورای شهر سرخه و جمعی از مسئولین و عوامل اجرایی در این یادواره حضور داشتند.

در پایان از اعضای یادواره شهدای سرخه تجلیل شد.

انتهای پیام/ 363 / ش