2000 دانش آموز بازمانده از تحصیل در فارس به مدارس بازگشتند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد اسماعیلی در نشست آنلاین با روسای ادارات آموزش و پرورش استان گفت: این وظیفه شرعی و شرعی بر عهده همه مسئولان آموزش و پرورش استان است، نسبت به بازماندگان آموزش و پرورش حساسیت نشان داده و این دانش آموزان را اخراج کنند. به مدارس.”

وی افزود: با رایزنی های لازم با خیران استان مقرر شد با حمایت های اقتصادی لازم 2000 دانش آموز خروجی از آموزش و پرورش فارس از حمایت این واچر بهره مند شوند. متفکران بازگشت به مدارس

اسماعیلی گفت: تمامی ادارات آموزش و پرورش استان باید برنامه داشته باشند ?? اقدامات لازم برای شناسایی و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل با کمک سلول های شنوایی و انجمن اولیا انجام شود. آوردن.

وی گفت: از اول آذرماه که موضوع بازگشایی رسمی مدارس مطرح شد، نگرانی والدین افزایش یافته و مدیران مدارس باید با رعایت کامل قوانین و آغاز بازگشایی هوشمندانه و تدریجی به دغدغه اولیا رسیدگی کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: بازگشایی مدارس به معنای حضور همزمان همه دانش آموزان در مدارس نیست، بلکه هر مدرسه باید با توجه به فضا و امکانات خود بازگشایی شود.

اسماعیلی تصمیم شورای مدرسه را در خصوص اتحاد دانش آموزان، کلاس های هدف و ساعات تدریس عنوان کرد گیر درست می شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزانی که دارای بیماری های زمینه ای هستند نباید در مدرسه حضور داشته باشند، گفت: فراگیران حضور آنها در مدرسه را نباید ساده انگاشت.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: اگر سطح نظارت بین اولیا و مدیر در مدارس برقرار شود بهترین لایه نظارتی تشکیل شده و مسائل آموزشی حل می شود.

وی در خصوص بازگشایی مدارس شبانه روزی نیز گفت: دستورالعمل بازگشایی مدارس شبانه روزی بسیار سخت گیرانه است. ” آموزش و ما در حال تلاش برای ایجاد مدارس شبانه روزی کلاس 12 هستیم.