کنگره ملی 3000 شهید استان ایلام فرصتی بی نظیر برای انتقال فرهنگ شهادت – خبر ایلام – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام; اهالی استان ایلام در طول 8 سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید، جانباز و آزاده با کمترین امکانات از مرزهای کشور دفاع کردند.

به گفته مسئولان ذیربط این کنگره با هدف ترویج فرهنگ شهادت با فعالیت 22 کمیته و برگزاری 8 اجلاسیه از 12 تا 20 آذرماه در استان برگزار می شود.

برگزاری یک رویداد بزرگ فرهنگی در ایلام

سردار جمال شاکرمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به آغاز رویداد بزرگ فرهنگی کشور در استان ایلام اظهار داشت: حضور هنرمندان یک کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با تاکید بر اینکه کنگره ملی 3000 شهید استان فرصت بی نظیری برای انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان امروزی ایجاد کرده است. افزود: کنگره ملی شهدا در استان ایلام شامل 8 جلسه است و اجلاس پایانی آن 13 آذرماه برگزار می شود.

سردار شاکرمی افزود: یاد و خاطره شهدای گرانقدر الگوی نشاط بخشی برای نسل جوان است و کنگره 3000 شهید استان ایلام بزرگترین رویداد فرهنگی استان ایلام پس از راهپیمایی عظیم اربعین است که با استقبال خوب مردم مواجه شد. از ایلام

8 جلسه برگزار کنید

رئیس مرکز حفظ آثار و دبیرخانه کنگره با بیان اینکه کنگره ملی شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود، گفت: برگزاری کنگره ملی شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.8 جلسه برای کنگره 3000 شهید استان ایلام در نظر گرفته شده است که از روز گذشته با برگزاری جلسه ورزشکار آغاز شد.

یدالله رحمتیان افزود: گام های مهمی در قالب کنگره شهدا برای خدمت به نیازمندان برداشته شده است. . اشاره شده.

تهیه مستندهای تلویزیونی

مدیر عامل صدا و سیمای ایلام همچنین گفت: باید رنگ و بوی ایثار و شهادت در جامعه جاری شود و به این منظور ادبیات مقاومت با شیوه های خلاقانه و زبان هنر نسل به نسل منتقل شود.عبارات جدید

محمد بازوند پخش برنامه های مقدماتی کنگره ملی 3000 شهید والامقام استان ایلام در بخش های مختلف صدا و سیما را به تهیه و پخش مستندهایی از جمله مستند آیت الله حیدری ایلامی، مستند شهید رضایی نژاد و … برشمرد. دقیقه 54 زمین فوتبال شهدای چوار 3000 شهید فرصتی برای اصحاب رسانه است تا در سال های آینده صدا و سیمای استان و شبکه های سراسری از برکات این کنگره بهره مند شوند.

انتهای پیام/ 180 / ش