آیا امکان خرید فالوور واقعی ایرانی وجود دارد؟ – اخبار سازمان ها و شرکت ها – اخبار بازار تسنیم

اگر به دنیای رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام علاقه مند هستید. احتمالا برای یک بار با عباراتی مانند: خرید فالوور واقعی ایرانی یا با سروری برخورد کرده اید که مشترکین را می فروشد. خوب، با رشد و حضور دائمی اینستاگرام در زندگی ما، انسان‌هایمان و وابستگی روزافزون جوامع مدرن و در حال توسعه به آن، منطقی است که عده‌ای این فضا را دنیایی موازی برای بردن پول و ساختن خود بدانند. شناخته شده. خوب، اینستاگرام یک ویترین عالی برای همه چیز است. حال این پیشنهاد می تواند افکار و یا حتی کالاها و خدمات و … باشد.

اگر در ایران زندگی می کنید، می دانید که افراد زیادی مثل من و شما در این فضا درآمدزایی کرده اند. آنها اینفلوئنسر هستند یا به قول آنها اینستاگرام، و حتی برخی از آنها در این راه بیش از چند میلیون ثروت به دست می آورند. خوب یکی از شرایط رسیدن به آن ثروت و درآمد داشتن تعداد مشترک بالا، تعداد لایک و بازدید پست ها و همچنین کامنت است. اما چگونه؟ به چه قیمتی؟ هدف از تبلیغات خرید فالوور واقعی ایرانی و خرید فالوور جعلی چیست؟ اینکه سایتی مدعی فروش 100 درصد فالوور ایرانی باشد اساسا اشتباه است.

آیا فالوور واقعی ایرانی بدون قطره وجود دارد؟

خب یک سوال مهم دیگر: من قصد خرید فالوور واقعی ایرانی آیا من چنین چیزی ممکن است؟ خب برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرید فالوور واقعی امکان پذیر نیست. ایرانی را هم نگویم. در واقع مشترکینی که توسط سایت ها و کانال ها فروخته می شوند. آنها ماهیت رباتیک دارند.

البته برخی از فروشندگان از ترفندهایی استفاده می کنند که میزان ضرر آنها را کاهش یا به صفر می رساند. در واقع، طبق قوانین و الگوریتم‌های حریم خصوصی و امنیتی اینستاگرام، تزریق فالوورهای غیر واقعی و غیرارگانیک ممکن است به زودی دشوارتر شود. اگر وب سایتی ادعا می کند که می توانید خرید فالوور واقعی ایرانی داده شده.

توجه داشته باشید که این فقط یک ترفند تبلیغاتی است. هزینه برخی از طرح های مشترک به این دلیل است که با نام، عکس و حتی بیوه ایرانی ساخته می شوند. بسیاری به اشتباه فکر می کنند که این صفحات واقعا مصنوعی هستند. خب نیازی به تحقیق نیست آیا ممکن است یک سری صفحات دیگر را به عنوان زیرمجموعه سایت فالو کند؟ به عنوان مثال آیا این صفحه از فالوورهای ایرانی می خواهد که لیستی را که به آنها می دهد با پرداخت هزینه فالو کنند؟

منظور از سرور فروش مشترک چیست؟

کنار موضوع خرید فالوور واقعی ایرانی، عناوین تبلیغاتی مانند سرور فروش مشترکین در اینترنت و به خصوص در سایت های دیجیتال مارکتینگ نیز شاهد آن هستیم. خوب، این یک راز است که بسیاری از سایت های فروش مشترکین دوست ندارند به شما اطلاع دهند. واقعا سرور فروش مشترکین این منبعی است که این سایت ها از آن درآمد کسب می کنند. یعنی یک سری مشترکین جعلی معمولاً به عنوان یک لیست کشویی و ساختار ریشه فهرست می شوند. سروری که راه اندازی شده است به شما این امکان را می دهد که تعداد این مشترکین را کنترل کرده و آنها را به یک صفحه خاص هدایت کنید. شما در یک سایت اینگونه هستید خرید فالوور واقعی ایرانی شما عضو شوید پس از وارد کردن شماره، همان شماره به صفحه مشترکین شما تزریق می شود.

پنل نمایندگی یا همون سرور فروش مشترکین راهی برای کسب درآمد است. به این ترتیب می توانید یک وب سایت راه اندازی کنید و با رشد آن در گوگل سفارش خرید لایک و بازدید دریافت می کنید یا می توانید مشترکین را بفروشید. به هر حال، عناوین مانند خرید فالوور واقعی ایرانی این هم یک شیرین کاری تبلیغاتی است. خب سرورها کمی متفاوت هستند. به عنوان مثال، برخی از آنها مشترکانی با عکس ایرانی ها و حتی نام کاربری معنی دار ایرانی دارند. خب، این تشخیص ماهیت خود را برای کنترلرهای ربات اینستاگرام بسیار دشوار می کند.

آیا باید از ردیاب خریداری شده استفاده کنم؟

خب این هم سوالی است که خیلی از افرادی که در شبکه های اجتماعی کار می کنند و صفحه ای ایجاد کرده اند خیلی زود با آن مواجه خواهند شد. فرقی نمی‌کند که صاحب یک استارت‌آپ، کسب‌وکار یا فروشگاه هستید، خدمات خاصی ارائه می‌دهید یا قصد دارید یک تأثیرگذار شوید. در نهایت، در طول مسیر باید از ردیاب های غیرواقعی و قابل تزریق استفاده کنید. حتی اگر خرید فالوور واقعی ایرانی او در نهایت سقوط خواهد کرد.

اما میزان این ضرر به کیفیت فروشگاه و سروری که از آن فالوور خریداری می کنید بستگی دارد. توجه داشته باشید که بسیاری از کمدین ها، خواننده ها، اینفلوئنسرها و پیج های بزرگ نیز به دنبال یا به عبارت بهتر خرید کرده اند. نکته این است که به عنوان یک صفحه تازه کار، باید تعداد مشترکین صفحه خود را به حداکثر برسانید تا تعامل مشتری یا بیننده را به حداکثر برسانید. مسلماً، عموم مردم، مانند من و شما، به صفحاتی که فالوورهای کمی دارند و آشکارا تازه ایجاد شده اند، اعتماد نخواهند کرد.

خرید فالوور واقعی ایرانی خیلی عجیب است که به افرادی که ایرانی هستند و صفحه ای برای فالو کردن صفحه شما دارند پول می دهید. علاوه بر این، بسیاری از فروشگاه های فالوور و لایک لیست و سرور فروش مشترکین آنها معمولا از همان استفاده می کنند. اکنون سرور فروش مشترکین عنوان دیگری که بسیاری از سایت ها برای جذب مشتری از آن استفاده می کنند، ایران واقعی است. در چنین شرایطی باید توجه داشته باشید که بین فالوورهای این سرورها و سرورهای معمولی تفاوت وجود دارد و آن هم فقط با داشتن عکس پروفایل، بیوگرافی یا کاربر نیمه معنی و ایرانی است.

“این تبلیغ است”