کردستان نیازمند برنامه ریزی، عزم و اراده برای پیشرفت و تعالی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ اسماعیل زارعی کوشا روز پنجشنبه در دیدار با امام جمعه سنندج و نماینده مردم استان در جمع خبرگان رهبری اظهار داشت: معتقدم کردستان چیزی جز پیشرفت و توسعه کلی ندارد و باید در این زمینه اقدام کنیم. این جهت با برنامه ریزی و عزم جدی.

وی با بیان اینکه مردم مهمترین ظرفیت و امتیاز استان کردستان برای توسعه هستند، گفت: مردم کردستان مردمی پرتلاش، وفادار و دارای اخلاق و فرهنگ غنی هستند و با حضور و حضور این مردم می توان کارهای بزرگی انجام داد. تمام شود.”

زارعی کوشا افزود: از مردم کردستان در ایران دعوت به عمل می آید از و از شهرت خوبی برخوردارند و امیدوارم در مدت تصدی خود بتوانیم با کمک و حمایت جوانان خلاق ایشان کارهای بزرگی انجام دهیم.

استاندار کردستان در ادامه یافت سخنان وی در مورد مهجوریت جریان انقلابی اهل سنت کردستان اە وی گفت: استفاده از ظرفیت و ظرفیت این جریان رسالت شماست. ?? میدانم و سعی می کنم از توانایی های آنها در زمینه های مختلف استفاده کنم.

معلم ایق رستمی امام جمعه سنندج نیز در این دیدار گفت: مردم استان کردستان همواره در همه صحنه ها با نظام همراه بوده اند و اکنون نیز نظام نیازمند توجه بیشتر به مردم استان است.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم مردمی است و سفرهای استانی رئیس جمهور نیز موید این موضوع است، افزود: مشکلات کشور زیاد است و مردم باید برای رفع آن صبر و استقامت داشته باشند.

معلم رستمی استاندار جدید کردستان را فردی مصمم، با انگیزه و جوان توصیف کرد و گفت: انگیزه سرویس به مردم به کردستان وارد شده است و برای موفقیت آنها آماده هر گونه همکاری و کمک هستیم.