جبهه مقاومت در جهان اسلام با ایجاد بسیجیان تشکیل شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام والمسلمین رحمت الله صادقی) وی با تبریک هفته بسیج گفت: زمانی که امام راحل (ره) با این روشنگری و به ابتکار خود دستور تشکیل بسیج را دادند، هیچکس فکر نمی کرد که ?? باشد که مهربانی منشأ تغییرات بزرگ در جهان باشد.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) درباره بسیجیان که فرمودند: «خداوند مرا با بسیجیان محشور کند»، تصریح کرد: محبتی که امام خمینی (ره) به بسیج و بسیجیان داشتند، بدون پیشین است و تعابیری که امام خمینی (ره) فرمودند. (علیه السلام) برای بسیج استفاده می شد آنها برای هیچ طبقه ای نبودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه اصفهان با اعلام اینکه امام راحل(ره) بسیج شده است. ?? طیبه حاضر گفت: بسیج مانند درختی است که ریشه آن معنویت است و پایه های اصلی آن احساس مسئولیت و بصیرت و حرکت در میدان عمل است.

بسیج با گذشت زمان در حال تکامل است

وی با اشاره به آیات 24 و 25 سوره ابراهیم گفت: امام بسیج را مصداق آیه شریفه قرار دادند و فرمودند بسیج مانند درخت تنومند است. طیب و پاک است، یعنی بسیج و بسیج در عقیده و عمل پاکند و از باد طوفان نمی لرزند و در کوری حوادث ثابت قدمند.

حجت‌الاسلام صادقی خاطرنشان کرد: بر اساس این آیه قرآن به بسیجیان می‌گوید که بسیجیان و بسیجیان هر روز به تعالی می‌رسند و بسیجیان در همه عرصه‌ها به نقطه‌ای می‌رسند که همه دنیا سربلندی خود را ببینند و به قیام خود افتخار کنند. در همه زمینه های علمی، عملی، معنوی و اخلاقی بالاتر و بالاتر است.

وی افزود: بر اساس این آیه، بسیج و بسیج باید دارای ویژگی منحصر به فردی باشد که در هر زمان به وظیفه خود به نحو شایسته عمل کند و در سنگر علم، روزی جهاد در عرصه اقتصاد عمل کند.

تشکیل جبهه مقاومت در ترس از دفاع مقدس بسیجیان

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصفهان با بیان اینکه بسیج یک نظام فکری و یک راه و روش است، گفت: هرکس در انقلاب اسلامی دل داشته باشد و برای تحقق اسلام ناب محمدی تلاش کند. یک بسیجی “

وی ادامه داد: ما به بسیجی افتخار می کنیم که در دوران انقلاب بزرگ شد و در دفاع مقدس خوش درخشید و بعد از دفاع مقدس فرماندهی سپاه قدس را بر عهده گرفت و با تکفیری ها و داعش که کارهای استکبار جهانی و صهیونیسم و ​​آزادی خواهی بود مبارزه کرد. عراق و سوریه را آورد و در سراسر جهان درخشید.

حجت‌الاسلام صادقی گفت: امروز اگر ابتکاری را که امام خمینی (ره) دستور تشکیل بسیج را می‌بینیم، الگویی برای مسلمانان کشورهای دیگر شده است و اگر مردم مظلوم و فقیر یمن با متجاوزان توخالی – یا مبارزان اسلام‌گرا مواجه شوند. در عراق، سوریه، لبنان و فلسطین بینی داعش، آمریکا و صهیونیست ها را به خاک مالیدند.

وی افزود: جبهه مقاومت در جهان اسلام با استقرار از بسیجیان دوران دفاع مقدس شکل گرفته است. یادتان هست در همین شهر اصفهان در حالی که 370 شهید در یک روز تشییع شده بودند، همان روز به خط مقدم اعزام شدند؟ آیا این جز در ذهن بسیجیان امکان پذیر است؟