کانون قرآنی بسیج با روحیه مطالبه گری به دنبال جامعه مهدوی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز ۱۴ آذرماه مصادف با تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) است. در نتیجه بیانیه کانون قرآن و عترت بسیج دانشجویی آه تو منتشر شد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

?? الله الرحمن الرحیم

?? الذین الوا ا خدا ?? اسْتَقَامُوا لُ لَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ جز افُوا لَا ا ا الْجَنَّةِ التىکُنْتُمْ ??(فصل / 30)

آنان که گفتند: «پروردگار ما خداست»، پس استقامت کردند. فرشتگان بر آنان نازل شوند تا نترسید و اندوهگین نشوید و شما را به بهشتی که وعده داده است بشارت دهند. ?? شدید، قوی.

رهبر معظم انقلاب: بسیج مجموعه ای است که پاک ترین، فداکارترین و بیشترین آماده برای کار جوانان کشور برای اهداف عالی این ملت و برای کمال و سعادت این کشور گرد هم آمده اند. 1376/09/05

چهارم آذرماه سالگرد تاریخی انتشار فرمان رهبر معظم انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در تشکیل بسیج دانشجویی را گرامی می داریم. ?? طیبه و نهاد اصیل دانشگاهی و انقلابی با همان طراوت و نشاط نخستین سال های تولدش، در عرصه های مختلف علمی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی جمهوری اسلامی حضور دارد.

اندیشه متعالی و عمیق بسیج برخاسته از عمق معارف الهی، قرآنی و اهل بیت علیهم السلام است که توسط بنیانگذار فرزانه و گرانقدر انقلاب اسلامی شکل گرفت. هر یک مردم انقلابی سرزمین اسلامی ما در سازمان های مختلف بسیج مستضعفین ریشه دوانیدند و ظهور کردند و به یک فرهنگ جهانی تبدیل شدند.

ورود قوی بسیج در همه عرصه ها رویکردی انقلابی، جهادی و تحول آفرین داشت. اما ورود بسیج دانش آموزی به جایگاه قرآن و ورود عترت اقدامی شجاعانه، حکیمانه، پرشور است و البته بنا به وظیفه شرعی و انقلابی خود به دنبال تربیت مدیر جوان انقلابی دانشگاه است. قرآن.

کانون قرآن و عترت سازمان بسیج دانش آموزی با هدف ساختمان فرهنگیگفتمان و تعمیق معارف قرآن کریم در بین دانش آموزان کوشا و خستگی ناپذیر راه خود را ادامه داد.این مرکز روحیه مطالبه گری دارد. ?? و با رسالت تربیت مدیر قرآنی انقلابی بر پیروی از جامعه قرآنی و مهدوی اصرار دارد.

در پایان کانون قرآن و عترت سازمان بسیج دانش آموزی ضمن گرامیداشت و گرامیداشت هفته مبارک بسیج، بار دیگر با حکیم انقلاب حضرت امام خامنه ای تجدید میثاق کرد و به روح بلند آن امام راحل درود فرستاد. ، شهدا. و از تمامی بسیجیان و پیروان انقلاب اسلامی تقاضا داریم با روحیه انقلابی و جهادی و ایمانی خود ما را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی یاری نمایند.
السَّلامُ لَی مَنِ ا الهُدَی