بسیج ادارات و نهادهای آذربایجان غربی برای محرومیت زدایی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق معتمدیان پیش از ظهر پنجشنبه در همایش نکوداشت بسیج به عنوان مدیر اداره جهادی، بسیج و موثر ارومیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: مردم استان آذربایجان غربی همچنان سنگر هستند. دشمن بودند و شهدای زیادی را برای دفاع از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی تقدیم کردند.

وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: در اهمیت، شأن و جایگاه بسیج همین بس که رهبر معظم انقلاب فرموده اند که بسیج مردمی ترین و محبوب ترین است. علمی ترین نیروی مقاومت در جهان است.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: هفته بسیج در واقع فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزش ها و روحیه بسیجی در ملت به ویژه جوانان پرشور و مدعی ولایت است.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی شاهد فتنه‌های دشمنان انقلاب بوده‌ایم و در هشت سال دفاع مقدس نه تنها با رژیم بعث عراق در جنگ بودیم بلکه در برابر همه ضربه خوردیم. استکبار جهانی روحیه انقلابی برای مقابله با دشمنان لازم است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان نقش سازنده بسیج در جامعه گفت: تا تفکر و فرهنگ بسیجی وجود دارد ملت ما سربلند و سرافراز خواهد بود و حرکت ما در همه جا به سرعت ادامه خواهد داشت. . “

سردار حبیب شهسواری با اشاره به ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه گفت: فرهنگ بسیجی باید در بطن یک پاسدار نهادینه شود و تنها در این صورت می تواند در کار خود موفق باشد.

وی با بیان اینکه بسیج حرکت معجزه آسایی از آیات الهی است که توسط امام راحل(ره) در بطن جامعه ما نهادینه شد، ادامه داد: فرهنگ بسیجی باید در قالب یک پاسدار نهادینه شود و در این صورت می تواند در این کار موفق شود. دست

وی با اشاره به ترویج فرهنگ بسیج در این شرکت گفت: باید ببینیم در کجا هستیم تا بتوانیم در عرصه های مختلف عملکرد خوبی داشته باشیم، باید سعی کنیم ایرادات را شناسایی و نواقص را برطرف کنیم تا تولید کنیم. هدف. “

اکبر لو مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز در این همایش گفت: بسیج ثمره شیرین انقلاب اسلامی و پشتوانه کشور است و یکی از نکات جالب بسیج تعهد نسل های جدید به آن است. مثل نسل قبل.»